d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi Ennek Az Oldalnak A Címe? > Asd
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 10 2014 12:18am
Quote (Senee @ Sep 10 2014 07:10am)
röktön hárman ugrananak a faozsmra


főnök: maga mit nézeget
senee: :$

This post was edited by Lacii on Sep 10 2014 12:19am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 10 2014 12:21am
Quote (Lacii @ Sep 10 2014 06:18am)
főnök: maga mit nézeget
senee: :$

bulákat tesa idenéz ennek mekkora van menné rá mind a bika mi
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 11 2014 09:56am
Quote (TrollBoss @ Sep 10 2014 12:02am)
adnék egy kis updatet:

ráírtam a habzsidőzsis lányra, várom a válaszát


bump


Borzimorzi7712231: Szia Csöcsilady! Epedve várom a pillanatot, hogy habzsold dőzsöld a farkam, bár nem tudom mi az. Megmondanád? Meglátogatnálak a kis kuckódban, telepakolnám a tartályod, ha érted, ehöl gyec ezkla ))))
Várom válaszod!

@indamail.hu: Szia borzi! mikor jönnél? jövőhétre beférsz, ha gondolod. a habzsidőzsi az, beleélvezel a számba, én meg bubit fújok belőle, gargalizálok. milyen szolgáltatást kérnél? az utolsó részt meg nem értem :D





iso tips, mit kérjek csöcsiladytől

This post was edited by TrollBoss on Sep 11 2014 09:57am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 11 2014 09:57am
Quote (TrollBoss @ Sep 11 2014 04:56pm)
bump


Borzimorzi7712231: Szia Csöcsilady! Epedve várom a pillanatot, hogy habzsold dőzsöld a farkam, bár nem tudom mi az. Megmondanád? Meglátogatnálak a kis kuckódban, telepakolnám a tartályod, ha érted, ehöl gyec ezkla ))))
Várom válaszod!

@indamail.hu: Szia borzi! mikor jönnél? jövőhétre beférsz, ha gondolod. a habzsidőzsi az, beleélvezel a számba, én meg bubit fújok belőle, gargalizálok. milyen szolgáltatást kérnél? az utolsó részt meg nem értem :D





iso tips, mit kérjek csöcsiladytől


és ez mennyibe van
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 11 2014 09:58am
Quote (TrollBoss @ 11 Sep 2014 17:56)
bump


Borzimorzi7712231: Szia Csöcsilady! Epedve várom a pillanatot, hogy habzsold dőzsöld a farkam, bár nem tudom mi az. Megmondanád? Meglátogatnálak a kis kuckódban, telepakolnám a tartályod, ha érted, ehöl gyec ezkla ))))
Várom válaszod!

@indamail.hu: Szia borzi! mikor jönnél? jövőhétre beférsz, ha gondolod. a habzsidőzsi az, beleélvezel a számba, én meg bubit fújok belőle, gargalizálok. milyen szolgáltatást kérnél? az utolsó részt meg nem értem :D





iso tips, mit kérjek csöcsiladytől


bubit fúj mint a rágóval? wat
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 11 2014 10:13am
Quote (TrollBoss @ Sep 11 2014 04:56pm)
bump


Borzimorzi7712231: Szia Csöcsilady! Epedve várom a pillanatot, hogy habzsold dőzsöld a farkam, bár nem tudom mi az. Megmondanád? Meglátogatnálak a kis kuckódban, telepakolnám a tartályod, ha érted, ehöl gyec ezkla ))))
Várom válaszod!

@indamail.hu: Szia borzi! mikor jönnél? jövőhétre beférsz, ha gondolod. a habzsidőzsi az, beleélvezel a számba, én meg bubit fújok belőle, gargalizálok. milyen szolgáltatást kérnél? az utolsó részt meg nem értem :D





iso tips, mit kérjek csöcsiladytől


lehugyozás szigorúan ágyban vagy szőnyegen, strapon, rántottába verés és utána megetetés
esetleg állattal.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 11 2014 10:19am
Quote (lacketto @ 11 Sep 2014 18:13)
lehugyozás szigorúan ágyban vagy szőnyegen, strapon, rántottába verés és utána megetetés
esetleg állattal.


mi az anyad:DDD
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Sep 11 2014 01:59pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 13 2014 01:45pm
Quote (lacketto @ Sep 11 2014 05:13pm)
lehugyozás szigorúan ágyban vagy szőnyegen, strapon, rántottába verés és utána megetetés
esetleg állattal.


Borzimorzi7712231@dsadasd.com : Értem, lenne pár javallatom, illetve kérésem, mit szeretnék. Az első, hogy miközben dugunk (kutyapózban) szeretnék ráhuggyozni a hátadra, te azt elkened a bugyikáddal, és a szádba veszed. Még azt szeretném, ha csinálnál egy jó gombapörköltet, beleélveznék, és kikanalaznád. Remélem nem jelent gondot a kérésem, illetve megírnád, hogy ez mennyibe kóstálna? Nagyon ágaskodik már a kis ezredes, nem járt a málnásba már jó pár hónapja ))
Köszi!
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 13 2014 02:20pm
Quote (TrollBoss @ 11 Sep 2014 16:56)
bump


Borzimorzi7712231: Szia Csöcsilady! Epedve várom a pillanatot, hogy habzsold dőzsöld a farkam, bár nem tudom mi az. Megmondanád? Meglátogatnálak a kis kuckódban, telepakolnám a tartályod, ha érted, ehöl gyec ezkla ))))
Várom válaszod!

@indamail.hu: Szia borzi! mikor jönnél? jövőhétre beférsz, ha gondolod. a habzsidőzsi az, beleélvezel a számba, én meg bubit fújok belőle, gargalizálok. milyen szolgáltatást kérnél? az utolsó részt meg nem értem :D





iso tips, mit kérjek csöcsiladytől


engem érdekelne h vállal e fistinget
kérdezd meg pls :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll