d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postolj Kepet A Szobadrol! > Megmondom Ki Vagy (vagy Nem)
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 5 2014 10:55am
Quote (Baleee @ 5 Sep 2014 16:47)
En is pont 2 hete festettem a hazunkban (meg meg csinalom, konyha hatra van, meg ott falat is kell burkolnom majd). Bar rend az mindig van a szobamban nagyjabol ennyire, mert nem hanyom szet csak siman a cuccaim. Utalom a rendetlenseget. Meg persze szeretem a nagy szabad mozgasteret. Meg dunno, de nalam az az elso reggel, miutan felkeltem, hogy beagyazok.. o_O

Lehet kicsiz zajosak a kepek, de mar nincs valami vilagos, mert be van borulva + nincs vaku a telon.

http://i58.tinypic.com/zk21p5.jpg
http://i58.tinypic.com/2efsv29.jpg
http://i58.tinypic.com/of7fh2.jpg


:D ugyanilyen gitárom van
epiphone?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 5 2014 10:56am


Ami erdemleges es nem latszik az a ket kedvenc kepem

Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 5 2014 10:57am
Quote (josheide @ 5 Sep 2014 18:56)
http://i59.tinypic.com/htzble.jpg

Ami erdemleges es nem latszik az a ket kedvenc kepem

http://i58.tinypic.com/264gw7p.jpg


az a szék mögött 2 elosztó a falon?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 5 2014 11:01am
Quote (MarcusD @ 5 Sep 2014 17:57)
az a szék mögött 2 elosztó a falon?


Azok a hangszoroim. :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 5 2014 11:01am
Quote (MarcusD @ 5 Sep 2014 17:57)
az a szék mögött 2 elosztó a falon?


hangfalak ha jol emlekszem
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 5 2014 11:03am
Quote (josheide @ 5 Sep 2014 19:01)
Azok a hangszoroim. :D


az úgy elég fasza, gondolom elöl is van kettő

ja hülye vagyok valószínűleg a laptopban van

This post was edited by MarcusD on Sep 5 2014 11:04am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 5 2014 11:23am
Quote (josheide @ 5 Sep 2014 17:56)
http://i59.tinypic.com/htzble.jpg

Ami erdemleges es nem latszik az a ket kedvenc kepem

http://i58.tinypic.com/264gw7p.jpg


kurva jól néz ki ez a szoba

Quote (SummertimeClothes @ 5 Sep 2014 16:25)
http://i.imgur.com/Lmsrkufl.jpg
http://i.imgur.com/GJgF2NFl.jpg
a ket vegebol
kicsit kevesbe szokott rendetlenseg lenni, lusta voltam meg elpakolni a borondombol


kicsit több monsteres dobozt vártam :s

This post was edited by Ghostmasterq on Sep 5 2014 11:24am
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Sep 5 2014 11:41am
Két hónapja elköltöztem otthonról albérletbe, tehát nagy átalakítást nem végeztem a szobán, de a "háló" és a játéksarok így néz ki :)


Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 5 2014 11:51am
Quote (SummertimeClothes @ Sep 5 2014 05:25pm)
http://i.imgur.com/Lmsrkufl.jpg
http://i.imgur.com/GJgF2NFl.jpg
a ket vegebol
kicsit kevesbe szokott rendetlenseg lenni, lusta voltam meg elpakolni a borondombol


Agyverzest kapnek attol a tukortol





y kupi van deal with it

This post was edited by cowding on Sep 5 2014 11:58am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 5 2014 12:04pm
most töltött fel a telóm

holnap csinálok basszameg
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll