d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Annual Postold Az órarended Topic
Prev13456713Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 2 2014 02:14pm
Quote (jarabekg @ Sep 2 2014 07:54pm)
http://4.ii.gl/aWZ3ziH1.png
http://2.ii.gl/znxrMh7e.png

paros paratlan het, tessek


neptunt hog lehet ravenni hogy igy kiirja?
orarend menunel nekem lelistazta a teljes felevet es nem is ilyen tablazatosan -.-
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 2 2014 02:16pm
Quote (Vismajor @ Sep 2 2014 09:14pm)
neptunt hog lehet ravenni hogy igy kiirja?
orarend menunel nekem lelistazta a teljes felevet es nem is ilyen tablazatosan -.-


xd
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 2 2014 02:17pm
Quote (jarabekg @ 2 Sep 2014 20:54)
http://4.ii.gl/aWZ3ziH1.png
http://2.ii.gl/znxrMh7e.png

paros paratlan het, tessek


Hány kredit ez? Gondolom van közte pár "halasztott" tárgy.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 2 2014 02:17pm
Quote (Vismajor @ 2 Sep 2014 22:14)
neptunt hog lehet ravenni hogy igy kiirja?
orarend menunel nekem lelistazta a teljes felevet es nem is ilyen tablazatosan -.-


vismajor és a felsőoktatás
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 2 2014 02:19pm
Quote (jarabekg @ Sep 2 2014 09:16pm)
xd


lol miert is vartam normalisvalaszt
faszomert nem nezem meg kinek irok
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
Sep 2 2014 03:12pm
114/1
111
110
107/1
de ti ezt nem érthetitek mert lányok vagytok
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 3 2014 12:33am
Ha eltudom fogadtatni a szociologiát meg a filozofiát akkor nem is tudom minek járnék be lol...megint egy büfészak
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 3 2014 12:37am
Quote (Vismajor @ 3 Sep 2014 08:33)
Ha eltudom fogadtatni a szociologiát meg a filozofiát akkor nem is tudom minek járnék be lol...megint egy büfészak
http://4.ii.gl/1ATyO1tw.png


a postjaid alapján nyugodtan bejárhatsz, pl miért nincs halálbüntetés meg hasonlók
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 3 2014 12:43am
Quote (Anarkin @ Sep 2 2014 06:06pm)
nem
szokásos fidesz történet... összehaverkodtak egymás között -> állam megvett egy rendszert (anélkül h lett volna bármilyen közbeszerzés is), amit az ország minden iskolájának ingyen adott egy évig (ezzel jól megbaszták az összes többi rendszert, pl mienk volt az _összes fővárosi iskola) -> (idén decemberben felszámolják pl azt ahol voltam régen) -> állam idén már mégsem veszi meg azt a rendszert, mert kiderültek dolgok -> 3 nappal iskolakezdés előtt jelenik ezt be

ez csak azért vicces mert mi 5-en kb életben tartottunk 160 iskolát (2 fejlesztővel), és ment volna 10x ennyi is -- míg az új KLIK a csodaszép új rendszereivel évi 250 csilliárdból 1000 emberrel nem tud egy excel fájlt megcsinálni
igazi családfát tudnék rajzolni a - látszólag egymáshoz nem kapcsolódó - szereplőkről xd kéne egy anonym email index.hu-ra

de mindegy, nekem jó volt mert kaptam %-okat + boom az önéletrajzba (egy gyenge "lead dev on a project w/ 10-15k daily users")
most meg már csak röhögök minden nap rajtuk


az a poén, hogy minden ilyen szakember - mindenféle területről akikkel igy beszélgettem már; tud ilyen sztorikat mondani, hogy állam, nagy pénzek, hova?! annyiból már palotát lehetne etc
az egész ország ebből áll, korrupt szar úgy ahogy van a-tól z-ig
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Sep 3 2014 02:50am
btw van itt valaki SOTE-ról?

This post was edited by SirCsimbok on Sep 3 2014 02:50am
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456713Next
Add Reply New Topic New Poll