Quote (jarabekg @ Aug 31 2014 03:43pm)
volt idoszak amikor ugy ereztem a teljes nihilizmus es onpusztitas szukseges a szaomra, akkor volt hogy dohanyoztam is, de nem fuggtem ra, evek ota nem dohanyoztam
egyáltalán nem szeretem ha dohanyoznak korulottem,de amikor en voltam tini meg lhetett kocsmaban bagozni, szoval megszoktam
lol
várom már mikor az lesz, hogy "mikor én voltam tini; még a tablet volt a menő, oh a régi szép idők; ezek a mai gyerekek már azt sem tudják mi az, elkeserítő"
This post was edited by Senee on Aug 31 2014 09:49am