d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Dohanyzol? > Ha Igen Mennyit ?
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 31 2014 07:56am
még régen kipróbáltam de szerintem szar azóta nem
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 31 2014 07:57am
napi harom doboz kb
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Aug 31 2014 08:08am
Napi 3-5, kb csak az ize kedveert, es csak tekert cigi, a simatol hanyok
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 31 2014 09:43am
volt idoszak amikor ugy ereztem a teljes nihilizmus es onpusztitas szukseges a szaomra, akkor volt hogy dohanyoztam is, de nem fuggtem ra, evek ota nem dohanyoztam
egyáltalán nem szeretem ha dohanyoznak korulottem, de amikor en voltam tini meg lhetett kocsmaban bagozni, szoval megszoktam
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 31 2014 09:49am
Quote (jarabekg @ Aug 31 2014 03:43pm)
volt idoszak amikor ugy ereztem a teljes nihilizmus es onpusztitas szukseges a szaomra, akkor volt hogy dohanyoztam is, de nem fuggtem ra, evek ota nem dohanyoztam
egyáltalán nem szeretem ha dohanyoznak korulottem,de amikor en voltam tini meg lhetett kocsmaban bagozni, szoval megszoktam


lol

várom már mikor az lesz, hogy "mikor én voltam tini; még a tablet volt a menő, oh a régi szép idők; ezek a mai gyerekek már azt sem tudják mi az, elkeserítő"

This post was edited by Senee on Aug 31 2014 09:49am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 31 2014 09:49am
Quote (jarabekg @ 31 Aug 2014 16:43)
volt idoszak amikor ugy ereztem a teljes nihilizmus es onpusztitas szukseges a szaomra, akkor volt hogy dohanyoztam is, de nem fuggtem ra, evek ota nem dohanyoztam
egyáltalán nem szeretem ha dohanyoznak korulottem, de amikor en voltam tini meg lhetett kocsmaban bagozni, szoval megszoktam


Istenem de szar is volt az.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 31 2014 09:49am
Quote (josheide @ 31 Aug 2014 17:49)
Istenem de szar is volt az.


++
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 31 2014 09:52am
Quote (josheide @ Aug 31 2014 04:49pm)
Istenem de szar is volt az.


en is nagyon utaltam, a ruham mindig budos volt, ki sem lehetett a kabatbol szedni
orban kormany egyetlen ertelmes intezkedese
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 31 2014 12:42pm
Napi 11-20 szalat
miota
passz, 6 éve kb
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 31 2014 01:29pm
Quote (jarabekg @ 31 Aug 2014 16:52)
en is nagyon utaltam, a ruham mindig budos volt, ki sem lehetett a kabatbol szedni
orban kormany egyetlen ertelmes intezkedese


Ezt is az eu eroszakolta ki beloluk
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll