d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Megvette Az Amazon > A Twitchet
Prev134567Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 26 2014 03:00am
Quote (Resouler @ 26 Aug 2014 09:59)
nemértem az embereket akik a cigarettával vetik össze a menőséget lol... semmi köze nincs hozzá ....
kibaszott menönek kell lenni ahoz hogy meggyujtsd és elszívd mi?:d ha nincs 47 swag pontod nemtudod meggyujtani xD


xD
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 26 2014 03:01am
Quote (Cpt_Ghost @ 26 Aug 2014 10:58)
te ilyen menő csávó vagy?


csak retardált
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 26 2014 03:02am
Quote (Resouler @ Aug 26 2014 08:59am)
adom :D de azért vásárolni ki kell menni néha xD


anya kimegy
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Aug 26 2014 03:02am
Quote (Rawen @ Aug 26 2014 11:01am)
csak retardált


akkor jo , már kezdtem félni hogy menő vagyok :l
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 26 2014 03:06am
szokásos cpt 'multi' ghost és rawen felsőbbrendűségi komplexus, és mindenki más retardált

bele is halnának ha nem kötnének rögtön bele egy kevésbé ismert userbe
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 26 2014 03:07am
Quote (TuskesVanek @ 26 Aug 2014 10:06)
szokásos cpt 'multi' ghost és rawen felsőbbrendűségi komplexus, és mindenki más retardált

bele is halnának ha nem kötnének rögtön bele egy kevésbé ismert userbe

a csávó már most normálisabb te.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 26 2014 03:08am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 26 2014 10:07am)
a csávó már most normálisabb te.


nem, igazából retardált, mert nem ismeritek, nem úgy ír mint ti, és ez a mérce
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 26 2014 03:09am
Quote (TuskesVanek @ 26 Aug 2014 10:08)
nem, igazából retardált, mert nem ismeritek, nem úgy ír mint ti, és ez a mérce


bizony mérce, és lehet alkalmazkodni ))
csak aki tényleg retardált az nem fog.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 26 2014 03:11am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 26 2014 10:09am)
bizony mérce, és lehet alkalmazkodni ))
csak aki tényleg retardált az nem fog.


igen haver, a te 50% warnod meg az ezer multid az mérce

also:

"k. anyádért írod be, hogy nevettél"
"nevettem"

mérce :D

This post was edited by TuskesVanek on Aug 26 2014 03:11am
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Aug 26 2014 03:13am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 26 2014 11:09am)
bizony mérce, és lehet alkalmazkodni ))
csak aki tényleg retardált az nem fog.


nem akinek van egy kis esze ahoz hogy ne legyen kibaszott droid az nemfog ^^

de figyelj tölem szórakozhatunk úgy is rég nevettem egy jót :P

Quote (TuskesVanek @ Aug 26 2014 11:11am)
igen haver, a te 50% warnod meg az ezer multid az mérce

also:

"k. anyádért írod be, hogy nevettél"
"nevettem"

mérce :D


vigyázni kell lehet hogy pókerezünk és nem is tudunk róla :o

This post was edited by Resouler on Aug 26 2014 03:15am
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567Next
Closed New Topic New Poll