Quote (Cpt_Ghost @ Aug 26 2014 11:09am)
bizony mérce, és lehet alkalmazkodni ))
csak aki tényleg retardált az nem fog.
nem akinek van egy kis esze ahoz hogy ne legyen kibaszott droid az nemfog ^^
de figyelj tölem szórakozhatunk úgy is rég nevettem egy jót

Quote (TuskesVanek @ Aug 26 2014 11:11am)
igen haver, a te 50% warnod meg az ezer multid az mérce
also:
"k. anyádért írod be, hogy nevettél"
"nevettem"
mérce

vigyázni kell lehet hogy pókerezünk és nem is tudunk róla
This post was edited by Resouler on Aug 26 2014 03:15am