d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postold A Tarcadrol
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 17 2014 05:19pm
Quote (Senee @ Aug 17 2014 11:12pm)
életemben nem birtokoltam 175 ezer forintot egyszerre


látnád a bankszámlám, forró dollárok
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 17 2014 05:20pm
Quote (rapiddani @ Aug 18 2014 12:19am)
látnád a bankszámlám, forró dollárok


adsz freet?
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 17 2014 05:21pm
Quote (Senee @ 18 Aug 2014 00:12)
életemben nem birtokoltam 175 ezer forintot egyszerre


xd
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 17 2014 06:26pm
Quote (rapiddani @ Aug 18 2014 12:19am)
látnád a bankszámlám, forró dollárok


<screenshot a moneybookers számládról a rajta lévő 18 forinttal>

:D
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Aug 17 2014 10:31pm
Quote (Cpt_Ghost @ 18 Aug 2014 00:30)
http://i.imgur.com/43MqB7G.jpg
hi


szép egér.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 17 2014 11:52pm
ITT: emberek, akik nem bankszamlan tartjak a penzt.

Van nalam altalaban 2-3ezer ft kpban, ahol lehet ugy is kartyaval fizetek.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 17 2014 11:58pm
Quote (Baleee @ Aug 18 2014 07:52am)
ITT: emberek, akik nem bankszamlan tartjak a penzt.

Van nalam altalaban 2-3ezer ft kpban, ahol lehet ugy is kartyaval fizetek.


miert vagy ennyire jo amugy?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 18 2014 12:00am
Quote (putincykavodka @ 18 Aug 2014 07:58)
miert vagy ennyire jo amugy?


toled tanultam))
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 18 2014 01:32am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 18 2014 01:55am
Quote (Baleee @ 18 Aug 2014 06:52)
ITT: emberek, akik nem bankszamlan tartjak a penzt.

Van nalam altalaban 2-3ezer ft kpban, ahol lehet ugy is kartyaval fizetek.

csak azért van nálam kp mert egy izmosabb tartozást így csorgat vissza valaki és nem fogok bemenni a bankba csak azért, hogy betegyem hogy utána kivehessem

postás számlafizetés is pénzfelvételnek számít, stb
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll