Quote (Baleee @ 18 Aug 2014 06:52)
ITT: emberek, akik nem bankszamlan tartjak a penzt.
Van nalam altalaban 2-3ezer ft kpban, ahol lehet ugy is kartyaval fizetek.
csak azért van nálam kp mert egy izmosabb tartozást így csorgat vissza valaki és nem fogok bemenni a bankba csak azért, hogy betegyem hogy utána kivehessem
postás számlafizetés is pénzfelvételnek számít, stb