☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Strand Feszko
Prev
1
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 887
Replies: 51
Track Topic
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#41
Aug 13 2014 02:37am
azt hiszem nerz is mintha azt mondta volna, hogy megy, javával, de nem biztos ám!
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#42
Aug 13 2014 02:55am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 13 2014 08:37am)
azt hiszem nerz is mintha azt mondta volna, hogy megy, javával, de nem biztos ám!
és karácsonyig bunyózik szart éve rizzsel miközben europe final countdownra jön rá hogy all complicated
HunIndex
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold
:
133.37
#43
Aug 13 2014 08:26am
Én is megyek bérlettel.
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#44
Aug 13 2014 08:28am
én is megyek buszbérlettel
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#45
Aug 13 2014 08:29am
Quote (anyd @ 13 Aug 2014 07:56)
basszus én ezt 14évesen is tudtam már és te újabb generációhoz tartozol... Egyébként cpt 19
és ő se egy it zseni
sőt
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#46
Aug 13 2014 09:11am
Quote (anyd @ Aug 13 2014 07:56am)
basszus én ezt 14évesen is tudtam már és te újabb generációhoz tartozol... Egyébként cpt 19 és ő se egy it zseni
wat
1 generacio az cirka 25 ev, hany eves vagy te?
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#47
Aug 13 2014 02:03pm
Quote (Taszilo.^ @ Aug 13 2014 04:11pm)
wat
1 generacio az cirka 25 ev, hany eves vagy te?
Hat azert nem 25 inkabb 5
Flutter
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold
:
13,000.00
#48
Aug 13 2014 02:06pm
Quote (Taszilo.^ @ Aug 13 2014 04:11pm)
wat
1 generacio az cirka 25 ev, hany eves vagy te?
jezusom
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#49
Aug 13 2014 02:19pm
Quote (anyd @ Aug 13 2014 08:03pm)
Hat azert nem 25 inkabb 5
:XD 5
unokaöcsémet birtam mikor mondták neki, hogy játsszon a hugával erre rávágta, hogy nem tud vele mert ő már más generáció
:X:XD:XDXD:
(2 évvel idősebb a hugánál)
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#50
Aug 13 2014 02:28pm
Quote (Flutter @ Aug 13 2014 09:06pm)
jezusom
http://idegen-szavak.hu/generáció
generáció
nemzedék, emberöltő; nemzés
ha te 5 evesen szulsz gyereket, akkor igen, 5 ev egy generacio
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact