d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyi Pinát Baszol Egy Héten
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 11 2014 03:01pm
Quote (Taszilo.^ @ 11 Aug 2014 21:57)
"Az Orbán-család vagyonát egyes közírók 500 milliárd forint körülire teszik, amihez hozzátartozik egy Pintér Sándor egykori belügyminiszterrel közösen vásárolt és fenntartott horvátországi sziget az Adrián, valamint egy kb. 600 millió Ft. értékű jacht, ami francia lobogó alatt került nyilvántartásra."

es mondjuk ennyibol rendbe lehetne rakni?


nem orbánt védem, csak a "stadionozást" nem szeretem. amúgy valszeg 500 milliárdból se nagyon lehetne rendberakni, strukturális átalakítások nélkül tuti nem. amúgy ez a "egyes közírók" mire teszik a vagyonát eléggé megfoghatatlan dolog, nem tudom ezt mire alapozzák.

Quote (dotosport @ 11 Aug 2014 21:53)
jo de most faszom akar kisesszet irni arrol, hogy miert rossz a fidesz, ez a pelda eleg jol szemlelteti, hogy mik a kormany prioritasai.


true, csak kötekszem
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2014 03:04pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 11 2014 11:01pm)
nem orbánt védem, csak a "stadionozást" nem szeretem. amúgy valszeg 500 milliárdból se nagyon lehetne rendberakni, strukturális átalakítások nélkül tuti nem. amúgy ez a "egyes közírók" mire teszik a vagyonát eléggé megfoghatatlan dolog, nem tudom ezt mire alapozzák.



true, csak kötekszem


szerintem nem kellenek ezer milliárdok ahhoz, hogy ennél jobb legyen az egészség ügy azért
már az is elég lenne, ha nem a kurva sebésznek kéne megvennie a műtéteihez szükséges felszerelést mindamellett, hogy fizetést sem igazán kap, ami már azért röhejes. Egyik barátom mesélte, hogy az egyik budapesti korházban dolgozott sebészként a rokona, ahol ez kb így történt, és akkor lett elege az egészből amikor törlést kért, de még kurva törlőkendő sem volt.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 11 2014 03:04pm
Quote (Taszilo.^ @ Aug 11 2014 09:57pm)
"Az Orbán-család vagyonát egyes közírók 500 milliárd forint körülire teszik, amihez hozzátartozik egy Pintér Sándor egykori belügyminiszterrel közösen vásárolt és fenntartott horvátországi sziget az Adrián, valamint egy kb. 600 millió Ft. értékű jacht, ami francia lobogó alatt került nyilvántartásra."

es mondjuk ennyibol rendbe lehetne rakni?


ezt te tenyleg elhiszed?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 11 2014 03:07pm
Quote (Flutter @ Aug 11 2014 10:04pm)
ezt te tenyleg elhiszed?


az orban _csalad_ vagyonarol van szo(tehat including kobanyak), ha nem is stimmel az elso szam, akkor is kurva sok penz
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
Aug 11 2014 03:10pm
egyet de azt van hogy naponta többször is.
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2014 03:12pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 11 2014 03:13pm
Quote (Taszilo.^ @ 11 Aug 2014 22:07)
az orban _csalad_ vagyonarol van szo(tehat including kobanyak), ha nem is stimmel az elso szam, akkor is kurva sok penz


amúgy azon gondolkodtam, hogy mégha orbán nagyon-nagyon sok pénzt is összelopott, akkor se nagyon tudja élvezni, akkora figyelem hárul rá, de őt talán nem is a pénz érdekli, hanem hogy bekerüljön a történelemkönyvekbe + gondolom a kvázi korlátlan hatalmat is nagyon élvezi. érdekesebb lenne megnézni a holdudvar embereit. szüleim amúgy most költöztek egy társasházba nyergessel, kettő penthouse volt egymás mellett a szintjén, a másodikat telefonon vette meg :) bár ezek nem _annyira_ nagy összegek mint amikről taszilo írt, de azért a stílus sokat elárul.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 11 2014 03:16pm
Quote (Karan2_Returned @ Aug 11 2014 10:42pm)
Sajnos tudom, egyedül laktam meg Magyarorszagon, 2 napig nem tudtam megmozdulni annyira szarul voltam gondoltam kihivom a mentöket, azok basztak jönni. Felhivtak egy rokonomat hogy vigyen be, korhazban 1 ora varakozas utan 10 masodpercig megvizsgaltak, es közöltek hogy nincs semmi bajom, csak valami virus lehet. Szinleltem hogy haldoklok, igy bent tartottak estere. Par ora mulva meg is mütöttek vakbellel, ami majdnem perforalt mar. Elmeletileg annyira kellett volna fajnia hogy jarni se tudok, ezert nem gondoltak hogy komolyabb bajom van mivel nem latszodott rajtam. Felebredek közlik velem hogy zsiros kajat ne egyek, mondtam okj. Elsö kaja amit hoznak az egy tal zsiros grizgaluskaleves. Csak gyerekosztalyon volt hely nekem, ahol mindenki influenzas volt. El is kaptam, azt tüsszögtem egesz nap a felvagott hasammal, nagyon elveztem. Haza akartam menni a faszba, de nem akartak elengedni, mert volt valami baj a vesemmel (születesem ota szar, majdnem bele is haltam), nem kezeltek mar semmivel, de azert el se engedtek. Mondtak akkor mehetek, ha jönnek ertem a szüleim es alairjak hogy atveszik a felelösseget ertem. Le kellett utaznia a nagymamamnak az orszag masik feleröl csak azert hogy engem kiengedjenek. Varratszedes utan megfogadtam hogy nem megyek soha többet korhazba.


barcikai hűvös történetek:

unokatesóm pár éves korában visított, hogy nagyon fáj a hasa, úgyhogy nagybátyám bevitte a kórházba, hogy valami baja van a gyereknek
az ügyeletes orvos megvizsgálta, azt mondta, hogy jó, fel van írva a műtőbe időpontra, felnyitják a hasát
nagybátyám mondta, hogy azért kicsit vegyenek már vissza a tempóból, azt inkább bevitte Miskolcra
a miskolci orvos megnézte unokatesómat, adott neki 2 hashajtó tablettát, azt problem solv'd

az egyik matektanárom ismerőse játszott a gyerekével, azt a gyerek leesett az ágyról, és fájlalta a karját
a fater bevitte a gyereket a kórházba, röntgen, nincs semmi baj, masszírozni kell a karját, azt rendbe fog jönni
apuka az előírtak szerint masszírozza a gyerek karját, ahogy mondták, de a gyerek meg folyamatosan visít, valami nem jó
bevitték a gyereket Miskolcra a megyeibe, ahol megröntgenezték, azt kiderült, hogy a gyereknek mind a 2 csont el van törve a karjában, csak mivel párhuzamosan törtek el, a barcikai orvosok nem vették észre

de volt olyan is, hogy a gyereket bevitték, hogy el van törve a jobb lába, azt begipszelték neki a balt
meg ismerősöm haverja elesett motorral, összekaparta a mentő, azt mondták neki, hogy inkább beviszik Miskolcra, mert a barcikai kórházban valószínűleg leamputálnák a lábát, azt le van szarva
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 11 2014 03:34pm
Quote (Saenchai @ Aug 11 2014 11:16pm)
barcikai hűvös történetek:

unokatesóm pár éves korában visított, hogy nagyon fáj a hasa, úgyhogy nagybátyám bevitte a kórházba, hogy valami baja van a gyereknek
az ügyeletes orvos megvizsgálta, azt mondta, hogy jó, fel van írva a műtőbe időpontra, felnyitják a hasát
nagybátyám mondta, hogy azért kicsit vegyenek már vissza a tempóból, azt inkább bevitte Miskolcra
a miskolci orvos megnézte unokatesómat, adott neki 2 hashajtó tablettát, azt problem solv'd

az egyik matektanárom ismerőse játszott a gyerekével, azt a gyerek leesett az ágyról, és fájlalta a karját
a fater bevitte a gyereket a kórházba, röntgen, nincs semmi baj, masszírozni kell a karját, azt rendbe fog jönni
apuka az előírtak szerint masszírozza a gyerek karját, ahogy mondták, de a gyerek meg folyamatosan visít, valami nem jó
bevitték a gyereket Miskolcra a megyeibe, ahol megröntgenezték, azt kiderült, hogy a gyereknek mind a 2 csont el van törve a karjában, csak mivel párhuzamosan törtek el, a barcikai orvosok nem vették észre

de volt olyan is, hogy a gyereket bevitték, hogy el van törve a jobb lába, azt begipszelték neki a balt
meg ismerősöm haverja elesett motorral, összekaparta a mentő, azt mondták neki, hogy inkább beviszik Miskolcra, mert a barcikai kórházban valószínűleg leamputálnák a lábát, azt le van szarva


xdddddddddddd
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll