Quote (Karan2_Returned @ Aug 11 2014 10:42pm)
Sajnos tudom, egyedül laktam meg Magyarorszagon, 2 napig nem tudtam megmozdulni annyira szarul voltam gondoltam kihivom a mentöket, azok basztak jönni. Felhivtak egy rokonomat hogy vigyen be, korhazban 1 ora varakozas utan 10 masodpercig megvizsgaltak, es közöltek hogy nincs semmi bajom, csak valami virus lehet. Szinleltem hogy haldoklok, igy bent tartottak estere. Par ora mulva meg is mütöttek vakbellel, ami majdnem perforalt mar. Elmeletileg annyira kellett volna fajnia hogy jarni se tudok, ezert nem gondoltak hogy komolyabb bajom van mivel nem latszodott rajtam. Felebredek közlik velem hogy zsiros kajat ne egyek, mondtam okj. Elsö kaja amit hoznak az egy tal zsiros grizgaluskaleves. Csak gyerekosztalyon volt hely nekem, ahol mindenki influenzas volt. El is kaptam, azt tüsszögtem egesz nap a felvagott hasammal, nagyon elveztem. Haza akartam menni a faszba, de nem akartak elengedni, mert volt valami baj a vesemmel (születesem ota szar, majdnem bele is haltam), nem kezeltek mar semmivel, de azert el se engedtek. Mondtak akkor mehetek, ha jönnek ertem a szüleim es alairjak hogy atveszik a felelösseget ertem. Le kellett utaznia a nagymamamnak az orszag masik feleröl csak azert hogy engem kiengedjenek. Varratszedes utan megfogadtam hogy nem megyek soha többet korhazba.
barcikai hűvös történetek:
unokatesóm pár éves korában visított, hogy nagyon fáj a hasa, úgyhogy nagybátyám bevitte a kórházba, hogy valami baja van a gyereknek
az ügyeletes orvos megvizsgálta, azt mondta, hogy jó, fel van írva a műtőbe időpontra, felnyitják a hasát
nagybátyám mondta, hogy azért kicsit vegyenek már vissza a tempóból, azt inkább bevitte Miskolcra
a miskolci orvos megnézte unokatesómat, adott neki 2 hashajtó tablettát, azt problem solv'd
az egyik matektanárom ismerőse játszott a gyerekével, azt a gyerek leesett az ágyról, és fájlalta a karját
a fater bevitte a gyereket a kórházba, röntgen, nincs semmi baj, masszírozni kell a karját, azt rendbe fog jönni
apuka az előírtak szerint masszírozza a gyerek karját, ahogy mondták, de a gyerek meg folyamatosan visít, valami nem jó
bevitték a gyereket Miskolcra a megyeibe, ahol megröntgenezték, azt kiderült, hogy a gyereknek mind a 2 csont el van törve a karjában, csak mivel párhuzamosan törtek el, a barcikai orvosok nem vették észre
de volt olyan is, hogy a gyereket bevitték, hogy el van törve a jobb lába, azt begipszelték neki a balt
meg ismerősöm haverja elesett motorral, összekaparta a mentő, azt mondták neki, hogy inkább beviszik Miskolcra, mert a barcikai kórházban valószínűleg leamputálnák a lábát, azt le van szarva