d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyit Drokozol Egy Heten, > Mivel Az Alkohol Tema Nem Dejv Topicja..
Prev13456713Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 11 2014 08:51am
Quote (Senee @ Aug 11 2014 03:50pm)
ennyi erővel orbán is liberális; tök jófej a haverjaival, még törvényeket is hagy változtatni, csak hogy tudjanak lopni


nem azért leszel liberális, mert full toleráns vagy, hanem azért, mert fedorát hordasz
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 11 2014 08:55am
Quote (Senee @ Aug 11 2014 04:43pm)
>ennyire liberális

de azért fejbelőnél mert nem tetszik ahogy fórumozok
gg

liberalissimus maximus


a liberalizmus nem egyenlő a sunshine hippiséggel
attól még lehet valaki liberális, hogy ki nem állhatja a pofádat
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 11 2014 08:55am
Quote (TuskesVanek @ Aug 11 2014 02:51pm)
nem azért leszel liberális, mert full toleráns vagy, hanem azért, mert fedorát hordasz


nem ölné meg a melegeket meg a drogosokat azt azt hiszi liberális tőle
csak azt felejti el, hogy drogos is meg homokos is

így aztán nagy érdem, hogy nem nyiratná ki saját magát
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 11 2014 08:59am
Quote (Saenchai @ Aug 11 2014 02:55pm)
a liberalizmus nem egyenlő a sunshine hippiséggel
attól még lehet valaki liberális, hogy ki nem állhatja a pofádat


"Liberalism is a political philosophy or worldview founded on ideas of liberty and equality"


equality geic? mikor 3 éve nem szól hozzám csak mert LÁNYNAK ADTAD KI MAGAD OMG TI MÉG HISZTEK NEKI
mikor ez meg 2ds kislánynak öltözik; csak nem beszél róla


equality??!?!? kriszitánnál pökhendibb, arrogánsabb embert én még nem basztam
még hogy liberalizmus

liberalista azzal ami neki tetszik;a többi meg dögöljön meg
hát ez elég egyedi liberalizmus, akármit is mondasz
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 11 2014 08:59am
Quote (Saenchai @ 11 Aug 2014 16:55)
a liberalizmus nem egyenlő a sunshine hippiséggel
attól még lehet valaki liberális, hogy ki nem állhatja a pofádat


pls
a liberálisok a gyilkosokat is szeretik, megyek is tüntetni, hogy engedjenek ki mindenkit a börtönökböl
ha a szándékosan romboló embereket nem bírod akkor bizony nem vagy liberális
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 11 2014 09:02am
Quote (Rawen @ Aug 11 2014 02:59pm)
pls
a liberálisok a gyilkosokat is szeretik, megyek is tüntetni, hogy engedjenek ki mindenkit a börtönökböl
ha a szándékosan romboló embereket nem bírod akkor bizony nem vagy liberális


és én mit romboltam le, kit károsítottam meg azzal, hogy lánynak adtam ki magam vagy (állitásod szerint TROTOELLLEY:XD:XD:, szerinted) szarok a vicceim
akkor vagy te liberális amikor én sztahanovista
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 11 2014 09:20am
Quote (Senee @ Aug 11 2014 04:59pm)
"Liberalism is a political philosophy or worldview founded on ideas of liberty and equality"


equality geic? mikor 3 éve nem szól hozzám csak mert LÁNYNAK ADTAD KI MAGAD OMG TI MÉG HISZTEK NEKI
mikor ez meg 2ds kislánynak öltözik; csak nem beszél róla


equality??!?!? kriszitánnál pökhendibb, arrogánsabb embert én még nem basztam
még hogy liberalizmus

liberalista azzal ami neki tetszik;a többi meg dögöljön meg
hát ez elég egyedi liberalizmus, akármit is mondasz


nem tudom, hogy most megint csak trollkodsz, vagy tényleg ennyire egyszerű vagy, de te nagyon félreérted a dolgokat
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 11 2014 09:25am
Quote (Saenchai @ Aug 11 2014 03:20pm)
nem tudom, hogy most megint csak trollkodsz, vagy tényleg ennyire egyszerű vagy, de te nagyon félreérted a dolgokat


akkor induljunk ki csak abból, hogy a halálomat kívánta
jön itt azzal, hogy nem engedné szabadon a rabokat; elég gyenge védekezés
itt halálbüntetésről beszélünk ami nem tudom hogy az ördögbe fér össze a liberalizmussal
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 11 2014 10:14am
Quote (SummertimeClothes @ 11 Aug 2014 15:25)
tfw en soha nem ismertem senkit in irl life akitol igy tudtam volna szerezni :SS


menjunk el drogouni augusttus vegen, a telefonszamom 06306969420
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456713Next
Add Reply New Topic New Poll