d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Van Donorcsillagod? > Nyomod Bele A Gempat A Korrupt Gepezetbe
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 10 2014 03:40am
negativ
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Aug 10 2014 05:02am
Eleget donoltam ahhoz, hogy megkapjam ama előjogot, hogy a nevem előtt foglalhasson helyet a donorcsillagom
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 10 2014 06:10am




jaja szegény afrikai gyerekek de aranyosak vagytok éheztek mi jaj szegénykék nem baj jézus majd segit nektek :XD:XDXD:
na megyek haza ülni tovább a 1,34 milliárd dolláromon cscs

This post was edited by Senee on Aug 10 2014 06:11am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 10 2014 06:14am
nincs
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 10 2014 07:53am
nincs es akinek van az nyoomorek ofc
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Aug 10 2014 08:03am
még am ultimnak is van egy 100 $ os amugy :D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 10 2014 08:04am
Quote (Psyclon @ Aug 10 2014 04:03pm)
még am ultimnak is van egy 100 $ os amugy :D


akkor ment a report
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 10 2014 08:10am
Quote (Psyclon @ Aug 10 2014 03:03pm)
még am ultimnak is van egy 100 $ os amugy :D


xDDD
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 10 2014 08:11am
Quote (Psyclon @ Aug 10 2014 03:03pm)
még am ultimnak is van egy 100 $ os amugy :D


Quote (putincykavodka @ Aug 10 2014 02:53pm)
nincs es akinek van az nyoomorek ofc


:D
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 10 2014 08:30am
Quote (RRC @ Aug 9 2014 09:52pm)
k, megkérdezem öcsémet mehet-e a dolog, aztán rádirok holnap


bump :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll