d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Allasinterju
Prev13456713Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 8 2014 08:48am
de anarkin nyomhatnál még nyugodtan ilyen progos kérdéseket, ha jutnak eszedbe
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 8 2014 08:48am
Quote (anyd @ 8 Aug 2014 15:44)
a hármast nem is értem mi a fasz tulbonyolitott, a négyes meg pofonegyszerü


eksülli a 3-as annak a szészedése hogy
egymás után leírsz két for ciklust <- ez pedig az a válasz, amit 5-ből 4 ember instant rávág válasznak

a 4-es meg lehet pofonegyszerű.. miután elmagyarázzák.. de csinálhatsz felmérést hogy hány ember oldja meg / találja ki így real time (és az eredmény az lesz hogy: nem sok)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 8 2014 08:52am
nem tudom miről beszéltek
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 8 2014 08:54am
Quote (Senee @ Aug 8 2014 02:52pm)
nem tudom miről beszéltek


többek között ezért keresel minimálbért
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 8 2014 08:55am
Quote (xGurke @ Aug 8 2014 02:54pm)
többek között ezért keresel minimálbért


nem keresem, minden hónapba ideadják :XDFXD:GXD:GXDG
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 8 2014 08:56am
Quote (Anarkin @ Aug 8 2014 02:48pm)
eksülli a 3-as annak a szészedése hogy
egymás után leírsz két for ciklust <- ez pedig az a válasz, amit 5-ből 4 ember instant rávág válasznak

a 4-es meg lehet pofonegyszerű.. miután elmagyarázzák.. de csinálhatsz felmérést hogy hány ember oldja meg / találja ki így real time (és az eredmény az lesz hogy: nem sok)


és ha a legelső változó volt a legnagyobb, akkor mit csinálsz?
arra kell a +2sor extra logika?

mondjuk ez így szerintem több sebből vérzik

This post was edited by xGurke on Aug 8 2014 08:59am
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 8 2014 09:00am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 8 2014 09:10am
Quote (Anarkin @ 8 Aug 2014 16:48)
a 4-es meg lehet pofonegyszerű.. miután elmagyarázzák.. de csinálhatsz felmérést hogy hány ember oldja meg / találja ki így real time (és az eredmény az lesz hogy: nem sok)


Aki ezt nem tudja megoldani magától az nem tudom mit keres informatikai pályán. Kb vegye meg az ásd el magad felszerelést.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 8 2014 09:39am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 8 2014 03:10pm)
Aki ezt nem tudja megoldani magától az nem tudom mit keres informatikai pályán. Kb vegye meg az ásd el magad felszerelést.


te voltál már a cégnél?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 8 2014 09:54am
Quote (xGurke @ 8 Aug 2014 15:56)
és ha a legelső változó volt a legnagyobb, akkor mit csinálsz?
arra kell a +2sor extra logika?

mondjuk ez így szerintem több sebből vérzik


az volt az első reakciód hogy easy as fuck, most meg postolod ezt?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456713Next
Add Reply New Topic New Poll