d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Rovidnadrag
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 04:33am
most nyaralason nagyon hullamzott a viz, es a halo szetdorgolte a herezacskomat

nem tudom, hogy lehet azt elviselni
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 6 2014 05:33am
Sok satnyafaszu, a lagy szello kidorzsoli a herejuket. :<
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 6 2014 05:48am
Nincs halos rovidnadragom


utálom mint a szart
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 6 2014 05:55am
Quote (Baleee @ Aug 6 2014 01:33pm)
Sok satnyafaszu, a lagy szello kidorzsoli a herejuket. :<


nem lehet mindenkinek olyan kérges parasztfasza, mint neked
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 05:59am
Quote (Baleee @ Aug 6 2014 12:33pm)
Sok satnyafaszu, a lagy szello kidorzsoli a herejuket. :<


idk, nem borotvalnam nekem se lenne gond
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 6 2014 06:17am
Borotvalom sad.gif
Sot, gyantazom. Lehet azert nem ilyen erzekeny. Ofc forro gyantaval, amit fenyofabol csapolok magamnak.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 6 2014 06:40am
nincs ilyen hálós rövidnadrágom, csak fürdőruha, ahhoz meg ofc nem hordok alsógatyát
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 06:46am
amugy akkor mar altalaban beszeljunk a nyari divatrol: ki milyen rovidnadragot hord?

Most vettem magamnak egy tegla es egy turkiz szinu farmer anyagu sortot a P&B-ben
Bitchez mirin mah swag B)
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 6 2014 06:58am
Quote (jarabekg @ Aug 6 2014 01:46pm)
amugy akkor mar altalaban beszeljunk a nyari divatrol: ki milyen rovidnadragot hord?

Most vettem magamnak egy tegla es egy turkiz szinu farmer anyagu sortot a P&B-ben
Bitchez mirin mah swag B)
http://3.ii.gl/q-RT0_-D.png


öcsém neked még a lábad is csupasz :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 6 2014 07:00am
Quote (anyd @ Aug 6 2014 01:58pm)
öcsém neked még a lábad is csupasz :D


a majom szoros B)
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll