d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sziget 2014
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Aug 13 2014 10:09am
arcom amikor lepihenek kicsit 2kor hogy fitt legyek estére és most kelek fel
tfw lekéstem jake buggot és az egyetlen imagine dragon számról is

a skrillex meg ütközik miles kane-el igy megint nem tudok élőben mp3at hallgatni :(
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Aug 13 2014 10:16am
Quote (Makkertest @ Aug 5 2014 05:28pm)
http://www.sziget.hu/fesztival
http://www.sziget.hu/fesztival/programok#!programmation=grid$

Szerdán megyek, a fő célpont B.MY.LAKE PRESENTS: COLOSSEUM. Hot X, Joseph Capriati stb.
Talán Skrillex, ha csajok nagyon sírnak, meg Androra az A38as színpadon levezetésnek.

Nerz jön javával, etc


most elnézve a streamet embertelenül sokan vannak kint már 6kor
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 13 2014 10:32am
amúgy tik nyomorékok vagytok, hogy szar zenéért ennyi pénzt basztok ki?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 13 2014 10:34am
Quote (RRC @ Aug 13 2014 05:32pm)
amúgy tik nyomorékok vagytok, hogy szar zenéért ennyi pénzt basztok ki?


ezt én sem értem, nagyon szar a lineup, egy kezemen meg tudnám számolni hogy hány előadót ismerek, kb a blinkre mentem volna ki legszivesebben de liveban nagyon szarok.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 13 2014 10:34am
Quote (lacketto @ Aug 13 2014 05:34pm)
ezt én sem értem, nagyon szar a lineup, egy kezemen meg tudnám számolni hogy hány előadót ismerek, kb a blinkre mentem volna ki legszivesebben de liveban nagyon szarok.


imagine dragonst szeretem
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 13 2014 10:39am
most hogy így hirtelen megnézve a lineupot Outkast az egyetlen ami érdekelne
ottleszek
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 13 2014 10:51am
kihagyom inkabb bmylake
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 13 2014 11:28am
amugy placebo prodigy az ami egyedul jo a lineupbol, de azokon mar voltam (prodigyn tobbszor is), igy ez most skipp

bar maga a feeling hianyzik tbh
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2014 02:41pm
Quote (szabika @ 13 Aug 2014 18:09)
arcom amikor lepihenek kicsit 2kor hogy fitt legyek estére és most kelek fel
tfw lekéstem jake buggot és az egyetlen imagine dragon számról is

a skrillex meg ütközik miles kane-el igy megint nem tudok élőben mp3at hallgatni :(


vegig voltam jake buggon, imagine dragonson, es skrillexrol hazajottem, mert lehal a labam meg a hatam
Az elozo ketto jo volt
Ja, es a hegyalja ozora tomorrowland zsido nyari fesztivalra egy jo nagy kibaszott nyomorek aki elmegy/penzt ad erte, mert nekem nem tetszik a lineup
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 13 2014 02:42pm
Quote (tevetava @ 13 Aug 2014 22:41)
vegig voltam jake buggon, imagine dragonson, es skrillexrol hazajottem, mert lehal a labam meg a hatam
Az elozo ketto jo volt
Ja, es a hegyalja ozora tomorrowland zsido nyari fesztivalra egy jo nagy kibaszott nyomorek aki elmegy/penzt ad erte, mert nekem nem tetszik a lineup


hát te elég nagy nyomorák vagy töfipüfi
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll