Quote (Rawen @ Aug 5 2014 07:34pm)
MÉR NEM VAGY VITZES FLUTTER ?!?!?!?!?!??!
sry
Quote (Fej @ Aug 5 2014 07:27pm)
ja, volt kb 4 postom a 20 oldalbol, en tehetek mindenrol
seneevel meg nekem pl semmi bajom, szerintem pl inkabb neked kene elmenned mint neki, itt vagy 6 eve de szerintem meg nem volt postod amin egyaltalan mosolyogtam volna
a doublet fingom sincs hogy csinaltam
nem a vicces kepek/videok topicra gondoltam, hanem altalanossagban
a bold reszt amugy nem tudom ertelmezni
mi ez itt? valami humorsarok?