d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Jo Sci-fi Filmeket
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 7 2014 01:07am
Quote (Fej @ 7 Aug 2014 08:55)
A Firefly egy amerikai sci-fi sorozat, amely a műfajban megszokottnál kevesebb fantasztikus, futurisztikus elemet tartalmaz, inkább hétköznapi emberi és társadalmi problémákkal teli világot mutat be, egy másik műfaj, a western témáit is felhasználva. A történet szerint ugyanis a 25-26. századra a Föld készletei már rég kimerültek, az emberiség a Naprendszeren kívüli világokban telepedett le. Az űr meghódításában Kína és az USA játszott vezető szerepet, amely két szuperhatalom alkotja a Szövetséget és az Egyesítési Háborúban közös kormányzat alatt egyesítette a belső bolygókat. A külső bolygókon, sok helyen a Vadnyugatra emlékeztető, jóval rosszabb körülmények között élnek az emberek. A sorozat bár csak egy évadot élt meg, hatalmas rajongótábora van.

ez erdekesnek tunik es csak 1 evad az egesz, lehet ramegyek


ez
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 7 2014 01:08am
Quote (Fej @ Aug 7 2014 06:55am)
A Firefly egy amerikai sci-fi sorozat, amely a műfajban megszokottnál kevesebb fantasztikus, futurisztikus elemet tartalmaz, inkább hétköznapi emberi és társadalmi problémákkal teli világot mutat be, egy másik műfaj, a western témáit is felhasználva. A történet szerint ugyanis a 25-26. századra a Föld készletei már rég kimerültek, az emberiség a Naprendszeren kívüli világokban telepedett le. Az űr meghódításában Kína és az USA játszott vezető szerepet, amely két szuperhatalom alkotja a Szövetséget és az Egyesítési Háborúban közös kormányzat alatt egyesítette a belső bolygókat. A külső bolygókon, sok helyen a Vadnyugatra emlékeztető, jóval rosszabb körülmények között élnek az emberek. A sorozat bár csak egy évadot élt meg, hatalmas rajongótábora van.

ez erdekesnek tunik es csak 1 evad az egesz, lehet ramegyek


ez alapján a leírás alapján nekem is tetszik
este leszedem
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 7 2014 01:36am


10/10
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2014 01:51am
Quote (TuskesVanek @ 7 Aug 2014 08:36)
http://www.youtube.com/watch?v=_LUTv6qa2kY

10/10


98-ban volt vege ennek a sorozatnak, gondolom te mar 1 evesen ezt nezted
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 7 2014 01:53am
Quote (Fej @ Aug 7 2014 08:51am)
98-ban volt vege ennek a sorozatnak, gondolom te mar 1 evesen ezt nezted


igen

-11 évesen meg a bolygó neve: halál-t, mert ugye azt se láthattam
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2014 01:55am
Quote (TuskesVanek @ 7 Aug 2014 08:53)
igen

-11 évesen meg a bolygó neve: halál-t, mert ugye azt se láthattam


azert szerintem kicsit mas a ketto, gondolom az angyalborbent is megnezted felvetelrol
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 7 2014 01:56am
Quote (Fej @ Aug 7 2014 08:55am)
azert szerintem kicsit mas a ketto, gondolom az angyalborbent is megnezted felvetelrol


természetesen, de azt még a megjelenés előtt 4 évvel
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2014 02:00am
hi joey
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 7 2014 02:01am
Quote (Rawen @ Aug 7 2014 09:00am)
hi joey


lol neked mi bajod?
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Aug 7 2014 02:08am
Quote (Rawen @ 7 Aug 2014 10:00)
hi joey


yyyyyyy
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll