d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > A Nagy Szopás Poll > Self-explanatory
Prev13456714Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 1 2014 12:09pm
Quote (putincykavodka @ Aug 1 2014 07:08pm)
jo
de azokon kivul akinek ilyen noob bnoje van mint vismajornak


Nem noob
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 1 2014 12:10pm
Quote (Vismajor @ Aug 1 2014 08:09pm)
Nem noob


ertem
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 1 2014 12:11pm
Quote (Vismajor @ 1 Aug 2014 20:06)
that
Főleg most imádok nyalni, exem nem tudott elmenni tőle, viszont a mostani :Drool:
amíg a nyelvem el nem fárad(állkapocs)


This, plane ha sok gyumolcsot eszik a csaj, akkor meg kulonosen jo ize van. Mango, ananasz etc.

De mondjuk nekem eddig akiket en nyaltam ki, azok mindig sikitoztak, mondjuk nem nehez, dunno meg is miert nem csinaljak, kurvakonnyen elmegy a nyalastol a csaj imo.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 1 2014 12:12pm
ez a topic
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 1 2014 12:14pm
Quote (Vismajor @ 1 Aug 2014 20:09)
Nem noob


hanem
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 1 2014 12:17pm
Quote (xGurke @ Aug 1 2014 08:12pm)
ez a topic


hanem
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 1 2014 12:22pm
ha lehet választani, akkor inkább kipikupak, de a szájjal befejezés az >>>>

vagyis így képzelem, ehhez kéne valami (élő) nő is

This post was edited by Saenchai on Aug 1 2014 12:23pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 1 2014 12:35pm
Quote (Saenchai @ 1 Aug 2014 20:22)
ha lehet választani, akkor inkább kipikupak, de a szájjal befejezés az >>>>

vagyis így képzelem, ehhez kéne valami (élő) nő is


Wtf, neked valami toptier hippi nod volt. Vagy herpeszt kaptal tole vagy wat?
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 1 2014 12:36pm
Quote (Saenchai @ 1 Aug 2014 20:22)
ha lehet választani, akkor inkább kipikupak, de a szájjal befejezés az >>>>

vagyis így képzelem, ehhez kéne valami (élő) nő is


az ovis nehezen szopik mi
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 1 2014 12:38pm
Quote (Baleee @ Aug 1 2014 08:35pm)
Wtf, neked valami toptier hippi nod volt. Vagy herpeszt kaptal tole vagy wat?

szerintem ja, csak mar 9 eve mindig ellivi ezt a "poent" ha epp a topik ugy adja
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456714Next
Add Reply New Topic New Poll