Quote (Psyclon @ 1 Aug 2014 20:44)
Én csak annyit irnék, hogy egymásnak mentünk már párszor meg nem vagyunk puszipajtások, de komolyan mondom, hogy kitartás!
Mert nem kell más.
Én mult nyáron ledobtam 8 kg-ot és kb 12 vissza jött. Egy bukásnak el lett könyvelve, de legalább tudtam hogy ha akarom akkor meg tudom csinálni.
Ma már 4 hónapja diétázom és 17 kg ment le.
Szóval tényleg kitartást.
Ha én meg tudtam csinálni akkor te is!
Amugy meselhetnel a dietadrol mert en is szeretnek egy par kilot fogyni.