d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy/miert Kerultel A Jspre?
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 01:32pm
Quote (sylke @ 31 Jul 2014 21:32)
nem is nagyon van olyan játék amivel lehetne tradelni
sc2, wow, d3, hs...
max a poe


dotaval is lehet
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 31 2014 01:33pm
Quote (dihep @ 31 Jul 2014 21:19)
és ki adta az első warnod?
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=111639#

nekem ő, meg is kapta a magáét érte


lajo

Quote (Rawen @ 31 Jul 2014 21:32)
dotaval is lehet


jo de ott se tradelsz annyit 1 év alatt mint amennyit d2vel 2 nap alatt

Quote (putincykavodka @ 31 Jul 2014 21:34)
O nemkapta meg a magaet erte xdc


még nem intéztem el

This post was edited by sylke on Jul 31 2014 01:35pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 31 2014 01:34pm
Quote (sylke @ Jul 31 2014 09:33pm)
lajo


O nemkapta meg a magaet erte xdc
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 01:35pm
Quote (Vismajor @ 31 Jul 2014 21:29)


vass ákos üzenete:
*aztán be 1 marhavagonba és utazzon a saját hugyába/szarjába 500km-t
*ez neked inkább ajándék lenne, mint bűntetés
*:SSss
Söndör üzenete:
*LOOOL
*legalabb jol laknék
vass ákos üzenete:
*yy
*8D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 01:35pm
egyik haverom ajánlotta, aztán 4 évig rá se néztem
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 01:41pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2014 01:52pm
pgemeket csereltem forro forum goldokra amikbol meno cuccokat vettem a karijaimra
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 01:54pm
Quote (sylke @ 31 Jul 2014 21:13)


Jha, ez dobi volt. 8DDD
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 01:55pm
Quote (Baleee @ 31 Jul 2014 21:54)
Jha, ez dobi volt. 8DDD


nice multi m8
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 31 2014 01:55pm
Quote (RRC @ Jul 31 2014 08:17pm)
szerintem subról sokan nem tradelnek, csak a slavek


en nem vok slave :~)
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll