d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ki A Kedvenc Postered Jspn?
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 31 2014 09:47am
Quote (RRC @ Jul 31 2014 04:01pm)
aki nem engem ir az nem olvassa el a postjaimat


Ez mondjuk eléggé valószínű
Mármint h ignoralnak
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 09:48am
Quote (Baleee @ 31 Jul 2014 17:46)
nerz
syl
rawen
senee
ptdk
bajcli
dejv
zabika


<3
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 09:49am
Quote (Rawen @ 31 Jul 2014 17:48)
<3


Csak amikor a waifudrol postolgatsz, akkor. Szoval ideje lenne elkezdeni.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 09:50am
Quote (Baleee @ 31 Jul 2014 17:49)
Csak amikor a waifudrol postolgatsz, akkor. Szoval ideje lenne elkezdeni.


munkahelyen nincsenek képek ráadásul mindjárt meetingem lesz
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 31 2014 09:51am
Quote (Floodban @ Jul 31 2014 04:47pm)
hol vannak a velvet topicok


Nincs mostansag időm, kb 3 hete ilyen index.huig nem jutok és már ha van időm szabadidomben észre sem veszem h angolul olvasók hircsardat :/
Kösz munka.

Már teljesen elvesztettem volna a kontaktot a valoelettel ha nem lennék hű követője a facebook oldaluknak.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jul 31 2014 10:03am
senee,nerz,syl,rawen
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 31 2014 10:13am
Quote (Baleee @ 31 Jul 2014 17:46)
nerz
syl
rawen
senee
ptdk
bajcli
dejv
zabika


kosz
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 10:22am
vanek, senee, laci
néha rici
imádom a buta embereket


This post was edited by xGurke on Jul 31 2014 10:23am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 31 2014 10:24am
én joey wt-jei miatt jöttem ide, sajnos addigra már elüldözték

amugy gondolkoztam azon nyissak-e saját wt-ről, de valszeg tönkretennék :D

This post was edited by TuskesVanek on Jul 31 2014 10:28am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 10:29am
Quote (TuskesVanek @ Jul 31 2014 04:24pm)
én joey wt-jei miatt jöttem ide, sajnos addigra már elüldözték

amugy gondolkoztam azony nyissak-e saját wt-ről, de valszeg tönkretennék :D


bazd meg joey
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll