d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Marci Progress Topikocska
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 07:44am
Quote (Floodban @ Jul 31 2014 01:35pm)
a wow a vilag legjobb jateka, es addig fogom tolni amig le nem zarjak, aki nem ert egyet az nem tudja mit hagy ki )))


röhögök
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 07:45am
Quote (Senee @ 31 Jul 2014 15:44)
röhögök


story of my life
jelly vagy a karimra senee? )))
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:46am
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 15:43)
szoval nem tudod mi van most, de jon a hurr durr hogy biztos fos az egesz mert lichkingben burstos volt a pvp ?_?
mellesleg en pont lefosom pvpt, hc raiding az kibaszott jo volt minden expansionban, es semmi jelet nem latom hogy szarabb lenne, sot, wodban vegre egyfele raid size lesz csak hcnak, nem lesz tobb 25vs10 argument
de azt se ertem aki csak pvpzik wowban, vannak jobb jatekok ahhoz sztem


szar vagyok sry
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 31 2014 07:48am
egyebkent en nekem is megjott a kedvem wowozni, de igy content vegen semmi ertelme elkezdeni megint
kene mar wod, meg valaki akivel lehet jaccani
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 07:49am
Quote (Rawen @ 31 Jul 2014 15:46)
szar vagyok sry


akkor ezt megbeszeltuk
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 07:50am
Quote (Floodban @ Jul 31 2014 01:45pm)
story of my life
jelly vagy a karimra senee? )))


haha ja az elég jó
én sose jutok el odáig

csak ha megnyerem a lottót és veszek magamnak spotot vmi pro guildben akik mellett nem számít, hogy nyomorult szardarab vagyok :XD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:50am
Quote (Senee @ Jul 31 2014 01:50pm)
haha ja az elég jó
én sose jutok el odáig

csak ha megnyerem a lottót és veszek magamnak spotot vmi pro guildben akik mellett nem számít, hogy nyomorult szardarab vagyok :XD


mindenhol az vagy és az is leszel :3
és a lottót se fogod megnyerni soha
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 07:51am
Quote (xGurke @ Jul 31 2014 01:50pm)
mindenhol az vagy és az is leszel :3
és a lottót se fogod megnyerni soha


életke
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 31 2014 08:24am
Elértem a 20-as szintet, elég badass a worgen 'mount', amint lvl 20-at léptem, kaptam ingyen riding skillt meg mountot.



amúgy gürke nem tudlak felvenni, nem találok semmiféle add friend opciót, kurvo cataclysm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 08:30am
protip marcikanak: ha dungeonozol akkor kapcsold ki a pet tauntjat )))) geci idegesito en mar csak tudom
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll