d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jarabekg Progress Topicja
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 31 2014 05:30am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 31 2014 07:40am
Megrebedeltem, ami okozottegy kis visszqesesta progressben, de azoa mar itam 3 sort, ugyhogy kezdem viszaanyerni a formamat. Ha iszok meeg 3 sort, leszek olyan hulye mint vismajor
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 07:41am
Quote (jarabekg @ Jul 31 2014 01:40pm)
Megrebedeltem, ami okozottegy kis visszqesesta progressben, de azoa mar itam 3 sort, ugyhogy kezdem viszaanyerni a formamat. Ha iszok meeg 3 sort, leszek olyan hulye mint vismajor


de annyit nem bírsz inni hogy olyan hülye legyél mint én
nyertem
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 31 2014 07:42am
A legszarabb feel, hogy van egy 10\10 qt pincercsaj, akivel nem csinalhstok semit
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:43am
Quote (jarabekg @ Jul 31 2014 01:42pm)
A legszarabb feel, hogy van egy 10\10 qt pincercsaj, akivel nem csinalhstok semit


mert egy dagadt zsidó vagy lól
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 07:43am
Quote (jarabekg @ Jul 31 2014 01:42pm)
A legszarabb feel, hogy van egy 10\10 qt pincercsaj, akivel nem csinalhstok semit


mert túl béta vagy hozzá
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 31 2014 07:51am
Quote (Senee @ Jul 31 2014 02:41pm)
de annyit nem bírsz inni hogy olyan hülye legyél mint én
nyertem


Dem tru acsiz
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 31 2014 07:53am
Quote (xGurke @ Jul 31 2014 02:43pm)
mert egy dagadt zsidó vagy lól


Sajnos nalam nem fer bele, hogy mrgcsaljam a baratnom :-)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 07:54am
Quote (jarabekg @ Jul 31 2014 01:53pm)
Sajnos nalam nem fer bele, hogy mrgcsaljam a baratnom :-)


lol csak ez tart vissza?! asszonynak kuss a neve
zavard fel a szobába aztán irány a bárpult
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 31 2014 07:57am
Quote (Senee @ Jul 31 2014 02:54pm)
lol csak ez tart vissza?! asszonynak kuss a neve
zavard fel a szobába aztán irány a bárpult


Baratnom nem jott l velunk sajnos, denekem a lelkiismeretem sokat jelent, szerek reggelnte orommel tukorbenezni
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll