d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lári-fári Progress Topicja
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 1 2014 11:38am
Quote (ElCapitano @ 1 Aug 2014 18:35)
A másik nagyon fontos, hogy mindig urald a beszélgetést!

Elmesélem egyik epik pickupomat

Hazafele utaztam Vácról a vonattal, nem messze a négyes ülésen ült egymaga a egy decent 7/10 qt csaj. Odaültem vele szembe, olvasott valami könyvet. Ahogy felnézett zavartan elmosolyodott és megszólított "Szia, segítehetek valamit?" Na itt a sok béta elköveti, hogy rögtön válaszol és hebegni habogni kezd de én kivártam. "Jól vagy? Vagy most hülyéskedsz?" Ekkor éreztem, hogy nem húzhatom tovább szóval megszólaltam. "Ezt a kocsit egy MÁV M41 típusú dízelmozdony húzza. A szolgálati tömege 6600 kiló, amit a  1 324 kW-os motor akár 90 km/h-ra is feltud gyorsítani. Az emberi csont törési tulajdonsági a nyírfáéhoz hasonlítanak, ennél a sebességnél egy ember csontjait a mozdony eleje könnyen pozdorjává zúzza. A túlélés esélye kevesebb mint 2%"
Nem kell mondanom gondolom, hogy rá 5 percre a wcben mit csináltunk.


Ezt valaki archivalja plz :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2014 11:38am
Bazd el a kedvem vegleg
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 1 2014 11:39am
Quote (fahrii @ 1 Aug 2014 19:38)
Bazd el a kedvem vegleg


hát ha ezzel elbassza akkor mindegy is
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 1 2014 11:40am
Quote (fahrii @ 1 Aug 2014 19:38)
Bazd el a kedvem vegleg


csak viccelodik, de nem rajtad, en is rohogtem, ne add fel!
meg egy csajt tarts szoval 2-3 percig legalabb, csak utana menj haza!
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2014 11:49am
Jott 2 drogos emos kurva szembe es neztek.
A bret aktivizaltak csak kicsit remisztoek voltak xD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 1 2014 11:56am
Quote (fahrii @ Aug 1 2014 05:38pm)
Bazd el a kedvem vegleg


Quote (fahrii @ Aug 1 2014 05:49pm)

A bret aktivizaltak csak kicsit remisztoek voltak xD


excuses.txt
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2014 11:58am
Megyek mégegy kort, faszom ha bem latok jot bb megyek haza.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2014 12:21pm
Go home
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2014 01:26pm
Mai nap összefoglalva:

1. kurva kevés olyan csaj van egyedül aki tetszik (2 megszólításra érdemeset találtam, illetve volt +1 akit majdnem leszólítottam a végén de találkozott egy bnőjével épp amikor odamentem volna), általában bandáznak vagy a kanjukkal vannak
2. ha van ilyen képes vagyok odamenni hozzá kapásból (300as pulzus mellett)
3. ha odamentem és nemleges választ kapok, azonnal feladom béta geci módjára
4. az agyam nem tol kifogásokat, ha van kiszemelt, de viszont miközben sétáltam arra gondoltam h de kurva szánalmas egyébként amit csinálok és jobb lenne a sorsra bízni a dolgot (azaz szituációkra bízni a dolgot)
5. túlságosan perf csajokat szólítottam le, tényleg nagyon durván top volt, ez is gond, oda lehet több kéne, szóval lehet az lesz a jövőben h ha találkozom egy decent csajjal azt is leszólítom különböző hátsó szándék nélkül... csak ismerkedés céljából

This post was edited by fahrii on Aug 1 2014 01:27pm
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Aug 1 2014 01:34pm
Quote (fahrii @ 1 Aug 2014 20:26)
Mai nap összefoglalva:

1. kurva kevés olyan csaj van egyedül aki tetszik (2 megszólításra érdemeset találtam, illetve volt +1 akit majdnem leszólítottam a végén de találkozott egy bnőjével épp amikor odamentem volna), általában bandáznak vagy a kanjukkal vannak
2. ha van ilyen képes vagyok odamenni hozzá kapásból (300as pulzus mellett)
3. ha odamentem és nemleges választ kapok, azonnal feladom béta geci módjára
4. az agyam nem tol kifogásokat, ha van kiszemelt, de viszont miközben sétáltam arra gondoltam h de kurva szánalmas egyébként amit csinálok és jobb lenne a sorsra bízni a dolgot (azaz szituációkra bízni a dolgot)
5. túlságosan perf csajokat szólítottam le, tényleg nagyon durván top volt, ez is gond, oda lehet több kéne, szóval lehet az lesz a jövőben h ha találkozom egy decent csajjal azt is leszólítom különböző hátsó szándék nélkül... csak ismerkedés céljából


miért?
Amugy menj el valami strandra. :) nyár van, használd ki a lehetőséget.
Multkor kint volt egyik csaj haverom és azt a 2 óra alatt vagy 10en leszólitották xdd
De elhajtotta az összeset a picsába ofc mert az én testem kell neki. jk
Mesélte milyen szövegekkel kezdtek a pasik és kb én pislogtam, hogy nem létezik hogy ennyi balfasz csávó van.
Normális ismerkedős szöveg + a tested szerintem alapból win lenne.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll