Quote (fahrii @ 1 Aug 2014 20:26)
Mai nap összefoglalva:
1. kurva kevés olyan csaj van egyedül aki tetszik (2 megszólításra érdemeset találtam, illetve volt +1 akit majdnem leszólítottam a végén de találkozott egy bnőjével épp amikor odamentem volna), általában bandáznak vagy a kanjukkal vannak
2. ha van ilyen képes vagyok odamenni hozzá kapásból (300as pulzus mellett)
3. ha odamentem és nemleges választ kapok, azonnal feladom béta geci módjára
4. az agyam nem tol kifogásokat, ha van kiszemelt, de viszont miközben sétáltam arra gondoltam h de kurva szánalmas egyébként amit csinálok és jobb lenne a sorsra bízni a dolgot (azaz szituációkra bízni a dolgot)
5. túlságosan perf csajokat szólítottam le, tényleg nagyon durván top volt, ez is gond, oda lehet több kéne, szóval lehet az lesz a jövőben h ha találkozom egy decent csajjal azt is leszólítom különböző hátsó szándék nélkül... csak ismerkedés céljából
miért?
Amugy menj el valami strandra.

nyár van, használd ki a lehetőséget.
Multkor kint volt egyik csaj haverom és azt a 2 óra alatt vagy 10en leszólitották xdd
De elhajtotta az összeset a picsába ofc mert az én testem kell neki. jk
Mesélte milyen szövegekkel kezdtek a pasik és kb én pislogtam, hogy nem létezik hogy ennyi balfasz csávó van.
Normális ismerkedős szöveg + a tested szerintem alapból win lenne.