d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Rám Mosolygott A Szerencse
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 10 2015 08:26am
picsába
már jul30án is ezt irtam
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 10 2015 08:26am
Quote (Senee @ Jan 10 2015 03:15pm)
rám is rám mosolyoghatna


majd rámbó rámosolyog :XD!!XDDD

This post was edited by Lacii on Jan 10 2015 08:27am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 10 2015 08:29am
soha nem fog rámmosolyogni :c


jo lenne most itt lennének vmi terroristák az utcán kimennék nekikfutnék egy késsel azt kiabálva allah ahbar :XD:XD h összezavarjam öket és ha nem ölnek meg leszurom öket
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 10 2015 08:33am
és valszeg a pokolban fogok égni a végtelenségig amit fel se lehet fogni mi az és sose halok bele csak érzem ahogy leég a hús a csontjaimrol ujra és ujra
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 10 2015 08:34am
Quote (Senee @ Jan 10 2015 03:29pm)
soha nem fog rámmosolyogni :c


jo lenne most itt lennének vmi terroristák az utcán kimennék nekikfutnék egy késsel azt kiabálva allah ahbar :XD:XD h összezavarjam öket és ha nem ölnek meg leszurom öket


Csak akkor fog radmosolyogni, ha önfelaldozo eletet elsz, es segitesz mindenkinek aki raszorul.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 10 2015 08:55am
Quote (Karan2_Returned @ Jan 10 2015 02:34pm)
Csak akkor fog radmosolyogni, ha önfelaldozo eletet elsz, es segitesz mindenkinek aki raszorul.


ma elhagytam egy kétezrest
vki biztos örült neki
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll