Quote (Senee @ Jan 10 2015 03:29pm)
soha nem fog rámmosolyogni :c
jo lenne most itt lennének vmi terroristák az utcán kimennék nekikfutnék egy késsel azt kiabálva allah ahbar :XD:XD h összezavarjam öket és ha nem ölnek meg leszurom öket
Csak akkor fog radmosolyogni, ha önfelaldozo eletet elsz, es segitesz mindenkinek aki raszorul.