d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > The World's First 24/7 Gaming Tv On Twitch. > Gyertek Nezni Plx
Prev13456714Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 27 2014 02:45pm
Quote (dotosport @ 27 Jul 2014 22:44)
nekem se tetszik tbh, sokkal jobban meglehetett volna csinálni, de én csak egy caster vagyok :(


milyen végzettségűek csinálták a paget?
van köztetek marketinges?
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 27 2014 02:45pm
Quote (josheide @ Jul 27 2014 10:44pm)
Nezd, Destiny meghirdeti, hogy rendez egy sc2 bajnoksagot:

https://www.indiegogo.com/projects/destiny-i

Es osszeszed ra ~ 6.000 dollart + beletol sajat zsebbol par k ezer dollart. Ez igy kb realis.

De Destiny az egyik legnezettebb streamer a sc2 vilagaban.

Nektek kb. 0 toketek, nulla felszerelesetek, es nem vagytok ismertek egyik jatek vilagaban se.

Sajnalom Levi de szerintem ez eleg kemenyen bukasra van itelve.

en is tartok tole, hogy nem lesz belole semmi, de azert dolgozunk, hogy ez ne igy legyen.
Quote (tevetava @ Jul 27 2014 10:45pm)
milyen végzettségűek csinálták a paget?
van köztetek marketinges?

van, aki beszél streamer az pont programozó meg ilyen webes vmi, a mccormic meg vmi manager, az dolgozott dreamhackkel meg beyondthesummit, etc. de el is mondta igazából, de bemondom, hogy meséljen kicsit a crewről.

This post was edited by dotosport on Jul 27 2014 02:46pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 27 2014 02:47pm
Quote (josheide @ 27 Jul 2014 22:44)
Nezd, Destiny meghirdeti, hogy rendez egy sc2 bajnoksagot:

https://www.indiegogo.com/projects/destiny-i

Es osszeszed ra ~ 6.000 dollart + beletol sajat zsebbol par k ezer dollart. Ez igy kb realis.

De Destiny az egyik legnezettebb streamer a sc2 vilagaban.

Nektek kb. 0 toketek, nulla felszerelesetek, es nem vagytok ismertek egyik jatek vilagaban se.

Sajnalom Levi de szerintem ez eleg kemenyen bukasra van itelve.


mér lenne bukásra ítélve? szerintem ha találnak egy befektetőt, aki lát benne potenciált, akár magyarországon, és egy kicsit lejjebb viszik a szükséges pénzmennyiséget, akár össze is jöhet
mondjuk nem olvastam el még mindig, hogy mi az ötlet, de elég sok befektethető szabad pénz van most magyarországon
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 27 2014 02:48pm
Quote (tevetava @ 27 Jul 2014 22:45)
milyen végzettségűek csinálták a paget?
van köztetek marketinges?


óvodát :XDDASDASD
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 27 2014 02:48pm
Quote (tevetava @ Jul 27 2014 10:47pm)
mér lenne bukásra ítélve? szerintem ha találnak egy befektetőt, aki lát benne potenciált, akár magyarországon, és egy kicsit lejjebb viszik a szükséges pénzmennyiséget, akár össze is jöhet
mondjuk nem olvastam el még mindig, hogy mi az ötlet, de elég sok befektethető szabad pénz van most magyarországon


na mospofázza el az előd, hogy mivan
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 27 2014 02:49pm
Quote (tevetava @ 27 Jul 2014 21:47)
mér lenne bukásra ítélve? szerintem ha találnak egy befektetőt, aki lát benne potenciált, akár magyarországon, és egy kicsit lejjebb viszik a szükséges pénzmennyiséget, akár össze is jöhet
mondjuk nem olvastam el még mindig, hogy mi az ötlet, de elég sok befektethető szabad pénz van most magyarországon


Igen? Es szerinted eleg progressziv az orszag ehhez?

Ezt imo onnan kellett volna elkezdeni, hogy kell egy eros gep, jo net, egy jo webcam, egy jo mikrofon es valaki toljon valami minosegi contentet...

Kiberelni egy 3 szobas alberletet es az egyik szobat berendezni "studionak", aztan epitgetni a dolgot.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 27 2014 02:51pm
jo ez a kickstarter oldal is, jk nem.
fel oraja a rewardokat scrollozom lefele
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 27 2014 02:51pm
Quote (josheide @ Jul 27 2014 10:49pm)
Igen? Es szerinted eleg progressziv az orszag ehhez?

Ezt imo onnan kellett volna elkezdeni, hogy kell egy eros gep, jo net, egy jo webcam, egy jo mikrofon es valaki toljon valami minosegi contentet...

Kiberelni egy 3 szobas alberletet es az egyik szobat berendezni "studionak", aztan epitgetni a dolgot.


vannak befektetok, csak egyelore egy kis publicitas kell, ami abbol fog jonni, hogy hanyan neztek bele az adasba igazabol, meg lesz meg tobb ilyen is, ez most a legelso, majd probalok en is streamelni es nyomatni vmi contentet, meg most nincs itt a manager gyerek, aki azt tudna tolni faszan, az arwyll is eleg jo, meg vannak meg arcok, csak most ez ilyen valamiert, en is csak most lettem osszeszedve mer ma ertem haza siofokrol
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 27 2014 02:52pm
Quote (josheide @ 27 Jul 2014 22:44)
Nezd, Destiny meghirdeti, hogy rendez egy sc2 bajnoksagot:

https://www.indiegogo.com/projects/destiny-i

Es osszeszed ra ~ 6.000 dollart + beletol sajat zsebbol par k ezer dollart. Ez igy kb realis.

De Destiny az egyik legnezettebb streamer a sc2 vilagaban.

Nektek kb. 0 toketek, nulla felszerelesetek, es nem vagytok ismertek egyik jatek vilagaban se.

Sajnalom Levi de szerintem ez eleg kemenyen bukasra van itelve.


destiny abból él meg, hogy mindenkit elküld game után az anyjába, vagy hogy ölje meg magát
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 27 2014 02:53pm
Quote (RRC @ 27 Jul 2014 21:52)
destiny abból él meg, hogy mindenkit elküld game után az anyjába, vagy hogy ölje meg magát


Es milyen jol csinalja!!

+ Ha asztali gepet akarnek osszerakni, tuti vele csinaltatnam.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456714Next
Add Reply New Topic New Poll