Quote (josheide @ Jul 27 2014 10:44pm)
Nezd, Destiny meghirdeti, hogy rendez egy sc2 bajnoksagot:
https://www.indiegogo.com/projects/destiny-iEs osszeszed ra ~ 6.000 dollart + beletol sajat zsebbol par k ezer dollart. Ez igy kb realis.
De Destiny az egyik legnezettebb streamer a sc2 vilagaban.
Nektek kb. 0 toketek, nulla felszerelesetek, es nem vagytok ismertek egyik jatek vilagaban se.
Sajnalom Levi de szerintem ez eleg kemenyen bukasra van itelve.
en is tartok tole, hogy nem lesz belole semmi, de azert dolgozunk, hogy ez ne igy legyen.
Quote (tevetava @ Jul 27 2014 10:45pm)
milyen végzettségűek csinálták a paget?
van köztetek marketinges?
van, aki beszél streamer az pont programozó meg ilyen webes vmi, a mccormic meg vmi manager, az dolgozott dreamhackkel meg beyondthesummit, etc. de el is mondta igazából, de bemondom, hogy meséljen kicsit a crewről.
This post was edited by dotosport on Jul 27 2014 02:46pm