Quote (Fej @ Jul 22 2014 08:34am)
: D
igen, es te sem egy csajkent kezdted itt, utana pedig nem tertel vissza hogy naponta leird 50 alkalommal hogy neked milyen szar az eleted mert anyudek nem tartanak el olyan szinten hogy egesz nap csak wowozhass, vanek pedig csak ugy idetevedt!
igen mert sokkal szivesebben lettem volna csaj mert azoknak sokkal könnyebb az élet és ha már valójában nem lehetek csaj ezért interneten, játékokban szoktam az lenni (wowba is majdnem minden karim lány) és akkor mi van?! halálra ítélnél?!
az meg megint egy vicc, hogy mindenki aki idejön és baja van veletek az én vagyok
ti olyan tökéletesek vagytok hogy csak a hüjéknek van baja veletek ofc és a hüjék az meg senee
nice logic