d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > 40k Ezer > Szia Tevetava
Prev134567Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 22 2014 02:34am
Quote (Senee @ 22 Jul 2014 09:27)
ahogy öregszik az ember válik egyre paranoiásabbá

meglátod majd az újszülött gyereked azt annak is majd így mondod hogy te kinek a multija vagy


: D

igen, es te sem egy csajkent kezdted itt, utana pedig nem tertel vissza hogy naponta leird 50 alkalommal hogy neked milyen szar az eleted mert anyudek nem tartanak el olyan szinten hogy egesz nap csak wowozhass, vanek pedig csak ugy idetevedt!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 22 2014 02:34am
Quote (TuskesVanek @ Jul 22 2014 08:33am)
nem az a lényeg, hogy 30 évesen netezik, hanem az, hogy itt lebzsel már majd 10 éve és próbálja itt oltogatni a tizenéveseket, ezzel kompenzálva, hogy mekkora vesztes  :zzz:


de am tenyleg 30 évesen azt probalja bebizonyitani h mennyire okosabb
és ezt bizonygatja alkalmanként legalább fél órán keresztül mert nem bírja ki, hogy ne az övé legyen az utolsó szó
nevetséges

This post was edited by Senee on Jul 22 2014 02:35am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 22 2014 02:35am
jézusom, vanek már itt van 4 hónapja
csak úgy elröppent az idő
soon 30

Quote (TuskesVanek @ Jul 22 2014 08:34am)
gürgü :)

http://cdn0.sbnation.com/assets/3670809/crying.gif


mesélj még :)

This post was edited by xGurke on Jul 22 2014 02:35am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 22 2014 02:35am
Quote (xGurke @ Jul 22 2014 09:35am)
jézusom, vanek már itt van 4 hónapja
csak úgy elröppent az idő
soon 30



mesélj még :)


mesélj még gürgü :)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 22 2014 02:36am
Quote (TuskesVanek @ Jul 22 2014 08:35am)
mesélj még gürgü :)


mutasd meg milyen nagyfiú vagy és mennyire mindenki fölött állsz a vicces képeid postolgatásával :)
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 22 2014 02:37am
Quote (xGurke @ Jul 22 2014 09:36am)
mutasd meg milyen nagyfiú vagy és mennyire mindenki fölött állsz a vicces képeid postolgatásával :)


mesélj még :)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 22 2014 02:37am
Quote (TuskesVanek @ Jul 22 2014 08:37am)
mesélj még :)


nagyon eredeti vagy újfent :)
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 22 2014 02:37am
Quote (xGurke @ Jul 22 2014 09:37am)
nagyon eredeti vagy újfent :)


mesélj még :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 22 2014 02:37am
Quote (Fej @ Jul 22 2014 08:34am)
: D

igen, es te sem egy csajkent kezdted itt, utana pedig nem tertel vissza hogy naponta leird 50 alkalommal hogy neked milyen szar az eleted mert anyudek nem tartanak el olyan szinten hogy egesz nap csak wowozhass, vanek pedig csak ugy idetevedt!


igen mert sokkal szivesebben lettem volna csaj mert azoknak sokkal könnyebb az élet és ha már valójában nem lehetek csaj ezért interneten, játékokban szoktam az lenni (wowba is majdnem minden karim lány) és akkor mi van?! halálra ítélnél?!

az meg megint egy vicc, hogy mindenki aki idejön és baja van veletek az én vagyok
ti olyan tökéletesek vagytok hogy csak a hüjéknek van baja veletek ofc és a hüjék az meg senee
nice logic
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 22 2014 02:37am
Quote (TuskesVanek @ Jul 22 2014 08:37am)
mesélj még :)


:)
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567Next
Closed New Topic New Poll