d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Van Itt Olyan Aki Járt > Elterelésre?
Prev13456740Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 20 2014 03:36am
Quote (Saenchai @ Jul 20 2014 11:35am)
amit uborka mond

múltkor elszívtam 1 vicces cigit, azt leállt mindkét vesém


nekem is, de halisten mivel elotte toltam 1g kokaint, igy nott egy harmadik.
igy nincs gond meg.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2014 03:36am
Quote (Saenchai @ Jul 20 2014 09:35am)
amit uborka mond

múltkor elszívtam 1 vicces cigit, azt leállt mindkét vesém


:~)
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 20 2014 03:38am
drogos kocsogok vs xgurke
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 20 2014 03:38am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 20 2014 11:36am)
nekem is, de halisten mivel elotte toltam 1g kokaint, igy nott egy harmadik.
igy nincs gond meg.


kokaint nem szívok, ruhából és drogokból is kizárólag a designer darabokat választom
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 20 2014 03:39am
Quote (putincykavodka @ Jul 20 2014 11:38am)
drogos kocsogok vs xgurke


meg senee feljohetne igazan
akkor lenne jo a buli
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 20 2014 03:42am
Quote (putincykavodka @ Jul 20 2014 09:39am)
meg senee feljohetne igazan
akkor lenne jo a buli


itt vagyok csak az ilyen alantas témákat annyira lenézem, hogy még hozzájuk sem szólok [/rici]
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 20 2014 03:44am
amúgy épp kilóg a herém a gatyából :XD
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 20 2014 03:47am
Quote (Senee @ Jul 20 2014 11:44am)
amúgy épp kilóg a herém a gatyából :XD


pic
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2014 03:48am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 20 2014 09:47am)
pic


ne mondj ilyet
múltkor a fejéről is postolt, pedig az valószínűleg undorítóbb látvány
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 20 2014 03:52am
Quote (xGurke @ Jul 20 2014 09:48am)
ne mondj ilyet
múltkor a fejéről is postolt, pedig az valószínűleg undorítóbb látvány


ne félj megkapod a getoba is lehet egy jo napod
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456740Next
Add Reply New Topic New Poll