Quote (Senee @ 22 Jul 2014 17:05)
eleg jo a testye
mi volt a bajod vele
hát konkrétan a teste miatt voltam vele együtt (ha a képen annyira nem is jön át)
de ennyi kb
csak most kurvára nem tudom mit kezdjek magammal, gép nem köt le meg semmi, mennék már be miskolcra, de még 4 nap addig

Quote (RRC @ 22 Jul 2014 17:13)
miért,. mi kell még?
de ő szakított végül xD:D:D:D
na jó én persze belementem, de nem én indítványoztam a döntést
This post was edited by fahrii on Jul 22 2014 10:14am