d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ukrajnaban Lelottek Egy Utasszallitot
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 17 2014 12:44pm
felírtam pár dolgot, megyek vásárolni holnap
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 17 2014 12:45pm
Quote (Ghostmasterq @ 17 Jul 2014 20:44)
felírtam pár dolgot, megyek vásárolni holnap


én inkább rendelek pizzat
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 17 2014 12:45pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 17 2014 08:34pm)
hát szagoltam már bele pár pinába de jólenne azért még halál előtt 1-2-t felpróbálni


rohogok

jon a 3.vh es meghalok a gecibe ugy h meg nem is csinaltam semmit
kosz orban, jo eletem volt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 17 2014 12:46pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 17 2014 06:42pm)
ezt remélem te sem gondoltad komolyan, ennyire alja ember nem lehetsz


de igen, egy utolsó sazrdrabab vagyok

igy kitörne belőlem az a sok elfojtott düh és harag ami felgyűlt az emberekkel a társadalommal szemben bennem


egy cseppet se bánnék meg semmit
persze innen a pincéből könnyű pofázni
lehet elbujnék egy rokalyukban a kukoricás közepén és ki se mernék jönni idk
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 17 2014 12:46pm
Quote (putincykavodka @ Jul 17 2014 07:45pm)
rohogok

jon a 3.vh es meghalok a gecibe ugy h meg nem is csinaltam semmit
kosz orban, jo eletem volt


Jön a 3. VH es elmarad az international.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 17 2014 12:47pm
Quote (Senee @ 17 Jul 2014 20:37)
én mondjuk srsly számolok azzal, hogy ha itt vh lesz akkor lehet garázdálkodni mert a rendőrség is le lesz ktöve imo

világháboruk alatt is igy beöltöztek a fiatal nök öregnek meg bekenyték magukat korommal mert jöttek az oroszok és megrapeltek mindenkit


na de amig a katonák is egymást ölik addig én tudok rapelni, fosztogatni háháá


ez a lényeg

nem lesznek katonák, kapsz egy atomot és vagy instant ded, vagy hosszú és fájdalmas halál
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 17 2014 12:47pm
hogy fogok wowozni ha ww3 van
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 17 2014 12:48pm
Quote (Karan2_Returned @ 17 Jul 2014 20:46)
Jön a 3. VH es elmarad az international.


stop
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 17 2014 12:48pm
Quote (Floodban @ 17 Jul 2014 19:47)
hogy fogok wowozni ha ww3 van


inb4 offline
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 17 2014 12:48pm
its all ogre now
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll