Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 17 2014 06:42pm)
ezt remélem te sem gondoltad komolyan, ennyire alja ember nem lehetsz
de igen, egy utolsó sazrdrabab vagyok
igy kitörne belőlem az a sok elfojtott düh és harag ami felgyűlt az emberekkel a társadalommal szemben bennem
egy cseppet se bánnék meg semmit
persze innen a pincéből könnyű pofázni
lehet elbujnék egy rokalyukban a kukoricás közepén és ki se mernék jönni idk