d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Yolo Vilag Topic
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 12 2014 04:16am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 12 2014 04:17am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 12 2014 04:18am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 12 2014 04:20am
azon gondolkozom vajon mitől pattant el gürke agyában egy ér, amitől ilyen korán reggel full kreténbe nyomja :s
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 12 2014 04:21am
Quote (tevetava @ 12 Jul 2014 12:20)
azon gondolkozom vajon mitől pattant el gürke agyában egy ér, amitől ilyen korán reggel full kreténbe nyomja :s


mostanában állandóan abban tolja, lásd minden reakciója seneere meg vanekre
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 12 2014 04:22am
Quote (Rawen @ 12 Jul 2014 12:21)
mostanában állandóan abban tolja, lásd minden reakciója seneere meg vanekre


megértem én, hogy nincs postblocker, és ez zavarja őt, de attól még nem kell totál nyomorékba átmenni
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 12 2014 04:39am
daily hisztisgürke
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 12 2014 08:34am
Quote (tevetava @ Jul 12 2014 10:20am)
azon gondolkozom vajon mitől pattant el gürke agyában egy ér, amitől ilyen korán reggel full kreténbe nyomja :s


lol

légyszi folytasd a topicot, érdekel mit csinál a sok kretén
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 12 2014 08:36am
hekket ettem és kurva drága volt
de leszarom, mert finom volt
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 12 2014 11:29am
xgurke lány
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll