Quote (Fej @ Jul 11 2014 09:56am)
nem, hulyeseget mondtam, en kerek elnezest, seneenek van igaza, "a falon van igy megy le a falrol a földre"
mindenki igy szereli, ilyen csuszasgatlas, teherbiras meg ki a faszt erdekel, foleg egy furdoben, csempe az csempe, hadd menjen ugyanaz meg a mennyezetre is
ne vergődjél már
napi szinten teljesen elfogadott kifejezés a padlócsempe, plusz mindenki számára érthető miről van szó, szóval felesleges oldalakon keresztül magyaráznod a tutit, egy szakmai fórumon bizonyára több embert fog érdekelni, köszönjük
This post was edited by TuskesVanek on Jul 11 2014 03:13am