d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Boldog Szülinapot > Sándor
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 11 2014 03:13am
Quote (Fej @ Jul 11 2014 09:56am)
nem, hulyeseget mondtam, en kerek elnezest, seneenek van igaza, "a falon van igy megy le a falrol a földre"

mindenki igy szereli, ilyen csuszasgatlas, teherbiras meg ki a faszt erdekel, foleg egy furdoben, csempe az csempe, hadd menjen ugyanaz meg a mennyezetre is


ne vergődjél már

napi szinten teljesen elfogadott kifejezés a padlócsempe, plusz mindenki számára érthető miről van szó, szóval felesleges oldalakon keresztül magyaráznod a tutit, egy szakmai fórumon bizonyára több embert fog érdekelni, köszönjük

This post was edited by TuskesVanek on Jul 11 2014 03:13am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 03:32am
11 eve vagyok epitoiparos, de a 12 eves megmondo ember meg a 30 eves haverja aki az anyaval el es csavarhuzot nem fogott meg a kezeben, megmagyarazza mi az "elfogadott szakkifejezes", milyen jo is az internet
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 11 2014 03:33am
Quote (Fej @ Jul 11 2014 10:32am)
11 eve vagyok epitoiparos, de a 12 eves megmondo ember meg a 30 eves haverja aki az anyaval el es csavarhuzot nem fogott meg a kezeben, megmagyarazza mi az "elfogadott szakkifejezes", milyen jo is az internet


senki nem beszélt szakkifejezésről, te nemszerencsés, te lovagolsz a szakmai dolgokon teljesen feleslegesen

ha azt mondom, padlócsempe, rajtad kívül mindenki számára érthető miről van szó :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 11 2014 03:36am
Quote (Fej @ 11 Jul 2014 11:32)
11 eve vagyok epitoiparos, de a 12 eves megmondo ember meg a 30 eves haverja aki az anyaval el es csavarhuzot nem fogott meg a kezeben, megmagyarazza mi az "elfogadott szakkifejezes", milyen jo is az internet


mindenki tudja, hogy retardáltak, miért nem szarod le
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 03:36am
Quote (TuskesVanek @ 11 Jul 2014 10:33)
senki nem beszélt szakkifejezésről, te nemszerencsés, te lovagolsz a szakmai dolgokon teljesen feleslegesen

ha azt mondom, padlócsempe, rajtad kívül mindenki számára érthető miről van szó :D


ha azt mondom, hogy menne at rajtad egy autobusz, rajtad kivul mindenki szamara ertheto mirol van szo

Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 11 2014 03:37am
Quote (Fej @ Jul 11 2014 10:36am)
ha azt mondom, hogy menne at rajtad egy autobusz, rajtad kivul mindenki szamara ertheto mirol van szo


ezaz vergődjél még, véletlenül se ismerd el, hogy feleslegesen kötözködtél

ismételten csak gratulálni tudok mr 30

Quote (Rawen @ Jul 11 2014 10:36am)
mindenki tudja, hogy retardáltak, miért nem szarod le


mondja ezt egy olyan "ember" aki 14 éves japán kislányokra veri a faszát

This post was edited by TuskesVanek on Jul 11 2014 03:38am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 11 2014 03:39am
Quote (Fej @ Jul 11 2014 09:32am)
11 eve vagyok epitoiparos, de a 12 eves megmondo ember meg a 30 eves haverja aki az anyaval el es csavarhuzot nem fogott meg a kezeben, megmagyarazza mi az "elfogadott szakkifejezes", milyen jo is az internet


ezen actually kibaszottul röhögök
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 11 2014 03:41am
Quote (TuskesVanek @ Jul 11 2014 10:37am)
ezaz vergődjél még, véletlenül se ismerd el, hogy feleslegesen kötözködtél

ismételten csak gratulálni tudok mr 30



mondja ezt egy olyan "ember" aki 14 éves japán kislányokra veri a faszát


mi ebben a probléma
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 03:42am
édes istenem
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2014 03:47am
Quote (Senee @ 11 Jul 2014 10:39)
ezen actually kibaszottul röhögök


beirod a baromsagot, majd meg le is oltasz miutan kozlom, h hulyeseget irtal, de ha esetleg visszaszolok akkor "vergodok", ertem

a 12 eves haveroddal jol kiidegeltek mindenkit egy internetes forumon, kb ennyi oromod van eletben, meg mikor hetvegere megveszed a chipset, kolat a wowozashoz

hat en mar nem igazan tudok rohogni rajtad, ez mar tenyleg tomeny rak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll