Quote (zsansaccount @ 10 Jul 2014 15:16)
kólából
ma jó napom volt, már korán reggel beleizzadtam a pólómba és csak most tudtam zuhanyozni. azt hittem meghalok. ráadásul vannak olyan pólóim, amibe vmiért egy kicsit verejtékezek és megszívja magát mint az állat és kurva büdös lesz... nem tudom mit lehetne tenni velük, nem akarom mindet kidobni

Iktf. Nekem is vannak ilyen poloim, raadasul nem is tre muszalasak, hanem pl lurvajo anyagu regi oakley polom amit meg anno 7 k ezerert vettem is ilyen. De teljesen random amugy, nem is minosegtol fugg, mert viszont van olyan 1k hufos tre polom, amivel meg nincs ilyen gond.
Hiaba mosom ki elomosassal is neha, meg oblito, etc, szartse er.