d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Izzadás
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 9 2014 01:51pm
Quote (Saenchai @ 9 Jul 2014 16:38)
nem vagyok izzadós szerencsére


ez
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 9 2014 01:55pm
Quote (RRC @ Jul 9 2014 08:37pm)
aki nem izzad az amúgy mit csinál? liheg?


Nem iszok es nincs mit kiizzadni.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 9 2014 02:00pm
Quote (RRC @ 9 Jul 2014 21:37)
aki nem izzad az amúgy mit csinál? liheg?


meghal mert nem mukodnek a teste funkcioi
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 9 2014 02:50pm
Quote (Karan2_Returned @ Jul 9 2014 07:55pm)
Nem iszok es nincs mit kiizzadni.


majd jol tönkremegy a veséd ha nem iszol rendesen napi 2l min kell
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jul 10 2014 07:16am
Quote (Senee @ 9 Jul 2014 22:50)
majd jol tönkremegy a veséd ha nem iszol rendesen napi 2l min kell


kólából


ma jó napom volt, már korán reggel beleizzadtam a pólómba és csak most tudtam zuhanyozni. azt hittem meghalok. ráadásul vannak olyan pólóim, amibe vmiért egy kicsit verejtékezek és megszívja magát mint az állat és kurva büdös lesz... nem tudom mit lehetne tenni velük, nem akarom mindet kidobni :(

This post was edited by zsansaccount on Jul 10 2014 07:17am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 10 2014 07:18am
Quote (zsansaccount @ 10 Jul 2014 15:16)
kólából


ma jó napom volt, már korán reggel beleizzadtam a pólómba és csak most tudtam zuhanyozni. azt hittem meghalok. ráadásul vannak olyan pólóim, amibe vmiért egy kicsit verejtékezek és megszívja magát mint az állat és kurva büdös lesz... nem tudom mit lehetne tenni velük, nem akarom mindet kidobni :(


én kidobok mindent ha már volt rajtam, szerintem ez a normális
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 10 2014 07:19am
Quote (zsansaccount @ 10 Jul 2014 15:16)
kólából


ma jó napom volt, már korán reggel beleizzadtam a pólómba és csak most tudtam zuhanyozni. azt hittem meghalok. ráadásul vannak olyan pólóim, amibe vmiért egy kicsit verejtékezek és megszívja magát mint az állat és kurva büdös lesz... nem tudom mit lehetne tenni velük, nem akarom mindet kidobni :(


hát én a mosógépet tudom ajánlani, de a másnapos ruhát mindig ki kell baszni a kukába

legjobb ha van az üzlet előtt konténer és oda tudod kibaszni rögtön vásárlás után
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jul 10 2014 07:20am
Quote (RRC @ 10 Jul 2014 15:19)
hát én a mosógépet tudom ajánlani, de a másnapos ruhát mindig ki kell baszni a kukába

legjobb ha van az üzlet előtt konténer és oda tudod kibaszni rögtön vásárlás után


Quote (Rawen @ 10 Jul 2014 15:18)
én kidobok mindent ha már volt rajtam, szerintem ez a normális


nem mondom, h nem erre számítottam :D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 10 2014 07:21am
Quote (zsansaccount @ Jul 10 2014 02:16pm)
kólából


ma jó napom volt, már korán reggel beleizzadtam a pólómba és csak most tudtam zuhanyozni. azt hittem meghalok. ráadásul vannak olyan pólóim, amibe vmiért egy kicsit verejtékezek és megszívja magát mint az állat és kurva büdös lesz... nem tudom mit lehetne tenni velük, nem akarom mindet kidobni :(



tepd kia reszt a honod alatt
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 10 2014 07:22am
Quote (zsansaccount @ 10 Jul 2014 15:16)
kólából


ma jó napom volt, már korán reggel beleizzadtam a pólómba és csak most tudtam zuhanyozni. azt hittem meghalok. ráadásul vannak olyan pólóim, amibe vmiért egy kicsit verejtékezek és megszívja magát mint az állat és kurva büdös lesz... nem tudom mit lehetne tenni velük, nem akarom mindet kidobni :(


Iktf. Nekem is vannak ilyen poloim, raadasul nem is tre muszalasak, hanem pl lurvajo anyagu regi oakley polom amit meg anno 7 k ezerert vettem is ilyen. De teljesen random amugy, nem is minosegtol fugg, mert viszont van olyan 1k hufos tre polom, amivel meg nincs ilyen gond.

Hiaba mosom ki elomosassal is neha, meg oblito, etc, szartse er.
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll