d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Message Cannot Be Sent Based On Either The Receive
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 8 2014 04:20pm
Quote (putincykavodka @ 9 Jul 2014 00:12)
Jah, pont mint patrik nyaralasa

Ottlesznek ketten joshyval a vegen mint multkor
Biztosan most is miattam mondta le a tarsasag fele

Amugy az a baja szerintem h nem talaltak ertelmes helyet ahol nagyobb tarsasag elferne


facebookon postoltak ilyeneket hogy mozi lesz vagy prezi hq vagy nemtom, csak igy az osszesre azt mondtak hogy AAAAH MEG NEM BIZTOS, MEGLATJUK HOGY LESZ A LEGJOBB A HIHIHI ^^^^^^
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 8 2014 04:21pm
Quote (putincykavodka @ 8 Jul 2014 23:18)



Ezen legalabb rohogtem


Hat en nem, mesh most jol elbaszta a kedvem.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 8 2014 04:22pm
Quote (SummertimeClothes @ Jul 9 2014 12:20am)
facebookon postoltak ilyeneket hogy mozi lesz vagy prezi hq vagy nemtom, csak igy az osszesre azt mondtak hogy AAAAH MEG NEM BIZTOS, MEGLATJUK HOGY LESZ A LEGJOBB A HIHIHI ^^^^^^


))))
Jah szerencsetlenkednek csak
Es ha nem lesz pubstomp akkor te hol fogod nezni? Inb4 telodon a furdoszobaban
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 8 2014 04:22pm
döntsétek el késsel
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 8 2014 04:24pm
Quote (putincykavodka @ 9 Jul 2014 00:22)
))))
Jah szerencsetlenkednek csak
Es ha nem lesz pubstomp akkor te hol fogod nezni? Inb4 telodon a furdoszobaban


szerintem elmennek egy netkavezoba
vagy azt se bannam, ha paran elmennenk valaki alberletebe vagy nemtom, ha masoknak lenne kedve
csak ketten kicsit tul intim lenne nekem tbh xd
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 8 2014 04:25pm
Quote (josheide @ Jul 9 2014 12:21am)
Hat en nem, mesh most jol elbaszta a kedvem.


Np, majd holnapra elmulik
Vicces amugy h huszonevesen ilyen kis felreerteseken ossze tudnak veszni emberek
Elegge noobok vagytok
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 8 2014 04:26pm
Quote (josheide @ 9 Jul 2014 00:21)
Hat en nem, mesh most jol elbaszta a kedvem.


hadonássz késsel, az állítólag vicces, hátha jobb kedved lesz.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 8 2014 04:27pm
Quote (SummertimeClothes @ Jul 8 2014 11:24pm)
szerintem elmennek egy netkavezoba
vagy azt se bannam, ha paran elmennenk valaki alberletebe vagy nemtom, ha masoknak lenne kedve
csak ketten kicsit tul intim lenne nekem tbh xd


Ugorj at hollohoz, no homo.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 8 2014 04:28pm
Quote (putincykavodka @ 8 Jul 2014 23:25)
Np, majd holnapra elmulik
Vicces amugy h huszonevesen ilyen kis felreerteseken ossze tudnak veszni emberek
Elegge noobok vagytok


khm, vajazokes?
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 8 2014 04:28pm
Quote (SummertimeClothes @ Jul 9 2014 12:24am)
szerintem elmennek egy netkavezoba
vagy azt se bannam, ha paran elmennenk valaki alberletebe vagy nemtom, ha masoknak lenne kedve
csak ketten kicsit tul intim lenne nekem tbh xd


XD
Ha nem lesz ott a lakotarsam akkor johetsz siman hozzam ofc
Meg azert ne is probalj megkeselni pls :s
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll