Quote (putincykavodka @ 9 Jul 2014 00:22)
))))
Jah szerencsetlenkednek csak
Es ha nem lesz pubstomp akkor te hol fogod nezni? Inb4 telodon a furdoszobaban
szerintem elmennek egy netkavezoba
vagy azt se bannam, ha paran elmennenk valaki alberletebe vagy nemtom, ha masoknak lenne kedve
csak ketten kicsit tul intim lenne nekem tbh xd