d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jogsi Help Topig
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 23 2014 07:54am
még nincs jogsid lol?
nekem most lesz 7 éves lassan
lololdaldaldald nooob
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2014 07:55am
Quote (fahrii @ 23 Jun 2014 15:54)
még nincs jogsid lol?
nekem most lesz 7 éves lassan
lololdaldaldald nooob


nekem sincs
akartam most nyáron de inkább leszarom, kóla pizza etc
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 23 2014 07:56am
Quote (fahrii @ Jun 23 2014 02:54pm)
még nincs jogsid lol?
nekem most lesz 7 éves lassan
lololdaldaldald nooob


nem vettem volna eddig hasznát, mostmár viszont kelleni fog ha elkezdek állást keresni 1-2 éven belül
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 23 2014 07:57am
nekem 27 évesen nincs jogsim nem is probalkoztma nem is erdekel
de jobb is nem vagyok forgalomba
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 23 2014 07:57am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 23 Jun 2014 13:56)
nem vettem volna eddig hasznát, mostmár viszont kelleni fog ha elkezdek állást keresni 1-2 éven belül


Ja, de ha esetleg olyan munkad van akkor szamit az is hogy miota van jogsid, ha lenne mar 3+ eve akkor az sokkal jobban nezne ki mintha friss jogsis lennel.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 23 2014 07:58am
Igazabol tokmindegy, mert a vizsgabiztos nem autosiskola fuggo..
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 23 2014 07:59am
Quote (Smat @ Jun 23 2014 02:57pm)
Ja, de ha esetleg olyan munkad van akkor szamit az is hogy miota van jogsid, ha lenne mar 3+ eve akkor az sokkal jobban nezne ki mintha friss jogsis lennel.


hát lehet, ilyesmire nem gondoltam, de mostmár tökmindegy úgyis
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 23 2014 08:00am
Én forgalmi vizsga közben kaptam egy BJ-t a vizsgabiztostól, hogy milyen faszán vezetek, tisztára mintha évek óta lenne jogsim, majd megfordultam egy kötelező haladási irányú utcában XD:S:D:X:X:D:D:D:D:DD
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 23 2014 08:02am
Quote (fahrii @ 23 Jun 2014 16:00)
Én forgalmi vizsga közben kaptam egy BJ-t a vizsgabiztostól, hogy milyen faszán vezetek, tisztára mintha évek óta lenne jogsim, majd megfordultam egy kötelező haladási irányú utcában XD:S:D:X:X:D:D:D:D:DD


no volt legalabb?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 23 2014 08:04am
Quote (SummertimeClothes @ 23 Jun 2014 15:02)
no volt legalabb?


nem, valami öreg faszi volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll