d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Steak
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 22 2014 08:34am
Quote (fahrii @ Jun 22 2014 03:22pm)
Blue

3.12%  (1 szavazat)
Rare

9.38%  (3 szavazat)
Medium Rare

12.50%  (4 szavazat)
Medium

3.12%  (1 szavazat)
Medium Well Done

12.50%  (4 szavazat)
Well Done

18.75%  (6 szavazat)

Sok itt a burzsuj köcsög.


En csak haveormnal szoktam enni, tele van a kamrajuk steakkel.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 22 2014 08:36am
3k volt a kilója lidlben a dél-amerkai steaknek, 6ról leértékelve, de nem vettem :(
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 22 2014 08:38am
mindig más, de rare +/-
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 22 2014 08:55am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 22 Jun 2014 16:36)
3k volt a kilója lidlben a dél-amerkai steaknek, 6ról leértékelve, de nem vettem :(


Hat pedig az eleg nojsz ar erte. :/ Mondjuk en magamnak kb egyszer sutottem, mert sosem latok ertelmes hust, vagy rohadt messze tudnam megvenni es lusta vagyok elmenni erte.

Amugy batyam eszi medium en rare, egyszer osszekevertek egyik etterembe az ovet meg enyemet, csak nem figyeltunk, meg elotte soroztunk, es csak a felenel tunt fel, hogy jobban van sutve, mint ahogy en szoktam enni. De igazabol meg elmegy, viszont a mwd es wd nem ertem miert jo, marmint ok, nem szereted a nyers hust, de sokat veszit nagyon az izebol. Regebben meg en is well done kertem, mert kicsi voltam es fujj rare, aztan par eve, amikor ujra ettem, megkostoltam rare es eg es fold a kulonbseg. Erezni azt a jo szaftos, omlos izet az erlelt marhahusnak. Azt se szeretem, amikor valahol tulfuszerezik, ami elnyomja az izet.

This post was edited by Baleee on Jun 22 2014 08:58am
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 22 2014 10:04am
mi az a steak
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 22 2014 10:05am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 22 Jun 2014 15:36)
3k volt a kilója lidlben a dél-amerkai steaknek, 6ról leértékelve, de nem vettem :(


ohh bazdmeg tényleg én is láttam
ha hamarabb hozzátok meg a kedvem vettem volna
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 22 2014 10:28am
Quote (Baleee @ 22 Jun 2014 15:55)
Hat pedig az eleg nojsz ar erte. :/ Mondjuk en magamnak kb egyszer sutottem, mert sosem latok ertelmes hust, vagy rohadt messze tudnam megvenni es lusta vagyok elmenni erte.

Amugy batyam eszi medium en rare, egyszer osszekevertek egyik etterembe az ovet meg enyemet, csak nem figyeltunk, meg elotte soroztunk, es csak a felenel tunt fel, hogy jobban van sutve, mint ahogy en szoktam enni. De igazabol meg elmegy, viszont a mwd es wd nem ertem miert jo, marmint ok, nem szereted a nyers hust, de sokat veszit nagyon az izebol. Regebben meg en is well done kertem, mert kicsi voltam es fujj rare, aztan par eve, amikor ujra ettem, megkostoltam rare es eg es fold a kulonbseg. Erezni azt a jo szaftos, omlos izet az erlelt marhahusnak. Azt se szeretem, amikor valahol tulfuszerezik, ami elnyomja az izet.


this, velem is ilyen sorrendben volt, meg én is keveset fűszerezem, vagy semmit se, esetleg egy kis szósz hozzá ha kész van.

Quote (fahrii @ 22 Jun 2014 17:05)
ohh bazdmeg tényleg én is láttam
ha hamarabb hozzátok meg a kedvem vettem volna


pedig néztem direkt, 22gr protein / 100gr, nem rossz
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 22 2014 10:35am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 22 Jun 2014 17:28)
this, velem is ilyen sorrendben volt, meg én is keveset fűszerezem, vagy semmit se, esetleg egy kis szósz hozzá ha kész van.



pedig néztem direkt, 22gr protein / 100gr, nem rossz


hát a marha top testépítő kaja, csak 4x annyiba kerül mint a csirke :D

This post was edited by fahrii on Jun 22 2014 10:36am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2014 10:43am
milyen jó lenne milliomos lennék
steaket zabálva tosznám ki magam
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 22 2014 10:50am
Quote (Senee @ Jun 22 2014 05:43pm)
milyen jó lenne milliomos lennék
steaket zabálva tosznám ki magam


épics idögépet mint a viszaa jővöben

This post was edited by Lacii on Jun 22 2014 10:51am
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll