Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 19 2014 08:34pm)
neked muszáj mindig bőgni?:)
amennyire szapulod ricit, nem sokkal vagy ám agyilag felette
Pontosabban valahol vanek szintjén vagy, aki 15éves, nem rossz az 2x évesen
This post was edited by rapiddani on Jun 19 2014 02:42pm