Quote (Fej @ Jun 18 2014 09:40am)
kibaszott sok itt a siras mostanaban, a blank postok pedig tenyleg idegesitoek, fuggetlenul attol hogy vanek, vagy barki mas postolja
blokkolj mindenkit
minket mert hujek vagyunk a tobbieket meg mert blankolnak
haterkedjük körbe magunkat mindenki utáljon mindenkit
magyarország én így szeretlek
Quote (TuskesVanek @ Jun 18 2014 09:39am)
+ huszadik multiacc
de azért neki több joga van itt lenni

ja mert ő itt van 2003 óta mikor az első barbárját lekreálta és aki idejön az ne várjon sok jót mert ez a hunsub és itt megszoksz megszöksz, itt mindenkit farkas szült és ez keményebb hely mint az idegenlégió
sok tévképzetes tinifiu
nem bírnak ember módjára kommunikálni másokkal