d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rohogok
Prev13456719Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 18 2014 03:35am
megy ám a sipákolás
kezdjetek írni egy petíciót

van rá honlap is
aztán nyújtsátok be njagnak
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 18 2014 03:36am
Quote (cowding @ 18 Jun 2014 11:29)
balut meg kéne rakni * és akkor rend lenne :3

















*modnak  xdDFDSXCXDSAFGHS


:)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 18 2014 03:37am
mondjuk az vicces, hogy emberek beszélnek banrol, olyanok akiknek 40% figyelmeztetésük van már
és ők beszélnek arról ki nem bír viselkedni :D
nevetséges
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 18 2014 03:39am
Quote (Senee @ Jun 18 2014 10:37am)
mondjuk az vicces, hogy emberek beszélnek banrol, olyanok akiknek 40% figyelmeztetésük van már
és ők beszélnek arról ki nem bír viselkedni :D
nevetséges


+ huszadik multiacc

de azért neki több joga van itt lenni :D

This post was edited by TuskesVanek on Jun 18 2014 03:39am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 18 2014 03:40am
Quote (Namechange @ Jun 18 2014 11:36am)
:)


Ne spammold a topikom :)
Viswlkedj tthez illoen :)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 18 2014 03:40am
kibaszott sok itt a siras mostanaban, a blank postok pedig tenyleg idegesitoek, fuggetlenul attol hogy vanek, vagy barki mas postolja
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2014 03:40am
Quote (TuskesVanek @ Jun 18 2014 10:39am)
+ huszadik multiacc

de azért neki több joga van itt lenni :D


aha látszik hogy nem vagy multi :~)

már csak az a kérdés hogy kinek a multija vagy
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 18 2014 03:41am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 18 2014 10:40am)
aha látszik hogy nem vagy multi :~)

már csak az a kérdés hogy kinek a multija vagy


ne vergődj, ha nem muszáj
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 18 2014 03:42am
Quote (Fej @ Jun 18 2014 09:40am)
kibaszott sok itt a siras mostanaban, a blank postok pedig tenyleg idegesitoek, fuggetlenul attol hogy vanek, vagy barki mas postolja


blokkolj mindenkit
minket mert hujek vagyunk a tobbieket meg mert blankolnak

haterkedjük körbe magunkat mindenki utáljon mindenkit
magyarország én így szeretlek

Quote (TuskesVanek @ Jun 18 2014 09:39am)
+ huszadik multiacc

de azért neki több joga van itt lenni :D


ja mert ő itt van 2003 óta mikor az első barbárját lekreálta és aki idejön az ne várjon sok jót mert ez a hunsub és itt megszoksz megszöksz, itt mindenkit farkas szült és ez keményebb hely mint az idegenlégió

sok tévképzetes tinifiu
nem bírnak ember módjára kommunikálni másokkal
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 18 2014 03:43am
Quote (TuskesVanek @ Jun 18 2014 11:41am)
ne vergődj, ha nem muszáj


de muszaj

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jun 18 2014 03:43am
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456719Next
Closed New Topic New Poll