Quote (GoreKnight9 @ Jun 17 2014 11:07am)
mit dolgozol?
Fat vagok, garazst festek, fuvet nyirok
Quote (Anarkin @ Jun 17 2014 11:16am)
erősen implikálod hogy nem azért magas a ponthatár, mert hypeolt szak és mindenki azt akarja
Es mivel implikalom ezt? Csak leirtam ami a valosag
Quote (Baleee @ Jun 17 2014 11:20am)
+ implikalja azt is, hogy az ELTE ilyen alapon egy szar, mert alacsony a ponthatar. 8DDD
Marmint hol szar es hol alacsony? Elte jogra is jelentkeztem az 464 volt nem mondanam alacsonynak. Es egy evet tanultan elte-ppkn es az vmi szinvonaltalan egy fos volt, de azert nem mondanam az egesz eltere h egy szar ha csak egy karrol van tapasztalatom