d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Boldog Vagy? > Elégedett Vagy Az életeddel?
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 17 2014 05:26am
Quote (GoreKnight9 @ Jun 17 2014 11:07am)
mit dolgozol?


Fat vagok, garazst festek, fuvet nyirok
Quote (Anarkin @ Jun 17 2014 11:16am)
erősen implikálod hogy nem azért magas a ponthatár, mert hypeolt szak és mindenki azt akarja


Es mivel implikalom ezt? Csak leirtam ami a valosag
Quote (Baleee @ Jun 17 2014 11:20am)
+ implikalja azt is, hogy az ELTE ilyen alapon egy szar, mert alacsony a ponthatar. 8DDD


Marmint hol szar es hol alacsony? Elte jogra is jelentkeztem az 464 volt nem mondanam alacsonynak. Es egy evet tanultan elte-ppkn es az vmi szinvonaltalan egy fos volt, de azert nem mondanam az egesz eltere h egy szar ha csak egy karrol van tapasztalatom
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 17 2014 06:44am
Eleg szomoru a poll helyzete
Mindenki senee
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 17 2014 11:20am
tfw no gf
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 17 2014 11:23am
Quote (szabika @ 17 Jun 2014 19:20)
tfw no gf


Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jun 17 2014 11:24am
szerintem abba a korba ertem ahonnan mar csak szarabb lesz az elet
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 17 2014 11:24am
Quote (Vismajor @ Jun 17 2014 12:26pm)
Fat vagyok, garazst festek, fuvet nyirok




valamiért ezt olvastam
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 17 2014 11:28am
Quote (szabika @ 17 Jun 2014 18:20)
tfw no gf


Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 17 2014 11:34am
Quote (szabika @ Jun 17 2014 06:20pm)
tfw no gf


Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 17 2014 04:38pm
ha a családi szekciót nem nézem, életem minden szegmense erőteljes fellendülésen haladt át mostanság, szóval király életem van és boldog vagyok :)

Quote (Vismajor @ 17 Jun 2014 08:35)
A boldogsag az amikor se idod ae igenyed nincs arra h kiverd a faszod


akkor tényleg boldog vagyok. 8D holnap reggel meló

This post was edited by hedgehogsword on Jun 17 2014 04:43pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 17 2014 04:44pm
Quote (hedgehogsword @ Jun 17 2014 10:38pm)
ha a családi szekciót nem nézem, életem minden szegmense erőteljes fellendülésen haladt át mostanság, szóval király életem van és boldog vagyok :)



akkor tényleg boldog vagyok. 8D holnap reggel meló


mernéd azt mondani nem vagy boldog mikor a párommal horvátországban is olvassa a fórumot
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll