d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bug Szomorú Története
Prev13456727Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 16 2014 02:34pm
Quote (AngryBug @ Jun 16 2014 09:33pm)
btw abban biztos vagyok ha tobbmillas szamlat kapok akkor megolom magam.
lehet nagyon senee hozzáállás, de hitelmentes életet akartam ha már ennyire elbaszott az élet.


vagy nem fizeted ki és levan szarva, csináljanak amit akarnak. max ha nagyon tré a helyzet elmész külföldre. jobb mintha megölnéd magad
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 16 2014 02:35pm
arról nem is beszélve, h meg kell kérdezzék ha látják gépen, hogy majd neked kell kifizetni; hogy akarod e
mert mi van ha ugyis meghalsz azt akkor ott marad a csaladodra 21 millios adossag es meg tul se élted

én ha ilyet kérdeznének inkább altatoinjekciot fizetnék ki
nemhogy 3 milliot de 1t se adnék az életemér
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 16 2014 02:35pm
amúgy csak 6600 havonta a tb nem 8600 asszem
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 16 2014 02:36pm
Quote (Anarkin @ Jun 16 2014 08:35pm)
amúgy csak 6600 havonta a tb nem 8600 asszem


alig pár hónapja emelték ~8600ra :D!!
és gondolom ofc minden hónapot annyival fognak szamolni.

This post was edited by AngryBug on Jun 16 2014 02:36pm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 16 2014 02:36pm
Quote (GoreKnight9 @ 16 Jun 2014 22:34)
par millio miatt nem eri meg megolni magad miutan azert kuzdottel hogy eletben maradj
csinalok 1 fb oldalt mindenki dob bele 5ezret aztan ezpz
vagy irunk az rtlnek es meg a fokuszban is benne leszel!!!444negy


http://velvet.hu/sztori/2014/06/14/facebookon_gyujt_penzt_uj_melleire_-_oszejott_neki/
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 16 2014 02:37pm
Quote (AngryBug @ Jun 16 2014 09:36pm)
alig pár hónapja emelték ~8600ra :D!!
és gondolom ofc minden hónapot annyival fognak szamolni.


tuti nem
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 16 2014 02:38pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 16 2014 08:34pm)
vagy nem fizeted ki és levan szarva, csináljanak amit akarnak. max ha nagyon tré a helyzet elmész külföldre. jobb mintha megölnéd magad


amugy this

gondolj a sok köcsögre aki milliokat vesz fel havonta azért hogy pofánröhögi a népet meg leszar mindent
ezeknek donolnál vissza 21 milliot? van azoknak elég meg ha vissza is adnád; mondván, hogy az adózó emberek elöl veszed el akik megdolgoztak érte :c akkor se hozzájuk kerül vissza hanem vmi hájasfejü épít belőle villát budán
szard le
pont úgy ahogy a vezetőink is leszarnak minket
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 16 2014 02:38pm
Quote (AngryBug @ 16 Jun 2014 21:36)
alig pár hónapja emelték ~8600ra :D!!
és gondolom ofc minden hónapot annyival fognak szamolni.


nem tudom mennyire official site, de

http://ado.hu/rovatok/ado/ado-tb-illetek-igy-valtozik-2014-ben

Quote
Tb-járulékok

A nem biztosítottak egészségügyi szolgáltatási járulékának mértéke inflációt követő mértékben emelkedik, összege 2014. január 1-jétől havonta 6810 forint lesz.


azért durva lenne majdnem 25%-os emelés
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 16 2014 02:38pm
Quote (Genthor @ 16 Jun 2014 22:36)


igen pont erre gondoltam
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 16 2014 02:39pm
Quote (AngryBug @ Jun 16 2014 08:36pm)
alig pár hónapja emelték ~8600ra :D!!
és gondolom ofc minden hónapot annyival fognak szamolni.


visszamenőleg nem számolhatnak azzal
csak onnantol hogy be lett vezetve az uj összeg
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456727Next
Add Reply New Topic New Poll