d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Komolyan > Törölték
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 16 2014 08:52am
Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 03:43pm)
pls ne vergődj, pihenj kicsit


annyira vergődsz és erőlködsz hogy már eredeti szöveget se bírsz nyomni :\ ne vergődj pls
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 08:54am
Mate es vanek szorakoztatjak egymast :)
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 16 2014 08:57am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 16 2014 03:52pm)
annyira vergődsz és erőlködsz hogy már eredeti szöveget se bírsz nyomni :\ ne vergődj pls


ne vergődj, felnőtt ember vagy :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 16 2014 09:06am
Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 02:57pm)
ne vergődj, felnőtt ember vagy :)


ne foglalkozz velük imo
annyira retardáltak, hogy az teszi őket boldoggá, ha másokat ingerelnek
bretty much fun
humor tetöfoka
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 16 2014 09:14am
Quote (Senee @ Jun 16 2014 04:06pm)
ne foglalkozz velük imo
annyira retardáltak, hogy az teszi őket boldoggá, ha másokat ingerelnek
bretty much fun
humor tetöfoka


engem egyik sem ingerel, épp ellenkezőleg, de nem bírják felfogni

bemeséli magának, mennyire leszar, meg senkinek tart, de 5 sec és már ráír a postomra.

olyan, mintha mondjuk én leállnék minden nap ált sulisokkal, hogy miért olyan hülyék, én meg milyen kemény vagyok, és erre verném a mellem :D
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 09:17am
Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 04:57pm)
ne vergődj, felnőtt ember vagy :)


Mate
Felnott ember
Vani kerlek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 16 2014 09:18am
Quote (putincykavodka @ Jun 16 2014 04:17pm)
Mate
Felnott ember
Vani kerlek


te ismered amúgy irl, élőben is ilyen idegbeteg?
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 16 2014 09:19am
Quote (TuskesVanek @ 16 Jun 2014 17:18)
te ismered amúgy irl, élőben is ilyen idegbeteg?


nem, mesh teljesen nyugodt ember, nem szurkál késsel mások felé és nem zár be más embereket a saját nyaralójukban és veszi el a pénzüket
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 16 2014 09:20am
Quote (MarcusD @ Jun 16 2014 04:19pm)
nem, mesh teljesen nyugodt ember, nem szurkál késsel mások felé és nem zár be más embereket a saját nyaralójukban és veszi el a pénzüket


lol volt ilyen? :D
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 16 2014 09:21am
Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 05:20pm)
lol volt ilyen? :D


Nem pont igy de volt
Nem ilyen eloben csak ha elborul az agya, akkor nincs mdgallas full mad mode on
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll