Quote (Senee @ Jun 16 2014 04:06pm)
ne foglalkozz velük imo
annyira retardáltak, hogy az teszi őket boldoggá, ha másokat ingerelnek
bretty much fun
humor tetöfoka
engem egyik sem ingerel, épp ellenkezőleg, de nem bírják felfogni
bemeséli magának, mennyire leszar, meg senkinek tart, de 5 sec és már ráír a postomra.
olyan, mintha mondjuk én leállnék minden nap ált sulisokkal, hogy miért olyan hülyék, én meg milyen kemény vagyok, és erre verném a mellem
