d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rici > Miért Vagy
Prev13456717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 14 2014 06:11am
Quote (Senee @ Jun 14 2014 02:10pm)
majd felnősz
kisgyerek


Mate?
Felnoni?

Pls senee
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2014 06:12am
Quote (Senee @ Jun 14 2014 01:10pm)
majd felnősz
kisgyerek


na, bizonyítsd be nekem hogy szar az élet. hallgatom


Quote (putincykavodka @ Jun 14 2014 01:10pm)
Nem az elet szar :)
Te vagy csicska :)


pontosan balázs, csak szerintem nem szar az élet :~)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2014 06:13am
amúgy gecire röhögtem ezen a "majd felnősz, kisgyerek" beszóláson, amikor a 27 éves gyerek egész nap azon sír hogy nem wowozhat meg pizza kola csipsz egész nap otthon és bekell mennie dolgozni, meg nem tartják el anyuék meg nem nyeri meg az ötöslottót XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 14 2014 06:14am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 14 2014 02:12pm)
na, bizonyítsd be nekem hogy szar az élet. hallgatom




pontosan balázs, csak szerintem nem szar az élet :~)


Szerintem se
Az elet jo
Es megjobb lesz miutan hamarosan ded leszel :)
Most pedig folytasd nyugodtan a bogest seneenek, nem kell valaszolnod, nem akartalak titeket megzavarni :)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 14 2014 06:15am
unalmas
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 14 2014 06:16am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 14 2014 12:12pm)
na, bizonyítsd be nekem hogy szar az élet. hallgatom


én se hittem el amig nem vot semmi dogom és anya táplált
majd ha kijössz az egyetemröl és mégse küldik ki neked a piros szönyeget meg a levelet hogy oh kedves rácz máté légyszíves legyen magyarország miniszterelnök mérnöke plsplspls havi 34545234 millio és 3412 lány ok?! pls
akkor majd rájössz
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2014 06:17am
Quote (tevetava @ Jun 14 2014 01:15pm)
unalmas


akkor menj ki a topicbol, egyszeru


Quote (putincykavodka @ Jun 14 2014 01:14pm)
Szerintem se
Az elet jo
Es megjobb lesz miutan hamarosan ded leszel :)
Most pedig folytasd nyugodtan a bogest seneenek, nem kell valaszolnod, nem akartalak titeket megzavarni :)


tényleg elkéne már küldeni a szüleidnek amiket itt összeírsz, na majd vizsgaidőszak után ha lesz időm költök pár fgt rá hogy összeszedjem az ilyen postjaid. biztos örülni fognak neki hogy ilyeneket írsz valakinek hogy elvágod a torkát, soon dead etc
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2014 06:20am
Quote (Senee @ Jun 14 2014 01:16pm)
én se hittem el amig nem vot semmi dogom és anya táplált
majd ha kijössz az egyetemröl és mégse küldik ki neked a piros szönyeget meg a levelet hogy oh kedves rácz máté légyszíves legyen magyarország miniszterelnök mérnöke plsplspls havi 34545234 millio és 3412 lány ok?! pls
akkor majd rájössz


biztos hogy több dolgom van mint neked a csöves adatrögzítő munkahelyeden ahol droid munkát végzel, tényleg nagyon nehéz és megterhelő lehet. de nem megyek bele most részletesen hogy összességében neked mennyivel egyszerűbb dolgod van itt mint az emberek 60%-ának akik nem sírnak. egyszerűen egy szar, akaratgyenge, selejt ember vagy. ha nem ilyen lennél hanem értelmes, akkor nem éreznéd szarnak az életet, mert az élet nem szar önmagában, csak te látod annak, mert te is szar vagy :~)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 14 2014 06:21am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 14 Jun 2014 13:17)
akkor menj ki a topicbol, egyszeru




tényleg elkéne már küldeni a szüleidnek amiket itt összeírsz, na majd vizsgaidőszak után ha lesz időm költök pár fgt rá hogy összeszedjem az ilyen postjaid. biztos örülni fognak neki hogy ilyeneket írsz valakinek hogy elvágod a torkát, soon dead etc


Es Rici szulei mit tennenek ? Ha 2x even at nem avatkoztak kozbe akkor nem hinnem hogy ettol megvaltoznanak.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 14 2014 06:21am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 14 2014 02:17pm)
akkor menj ki a topicbol, egyszeru




tényleg elkéne már küldeni a szüleidnek amiket itt összeírsz, na majd vizsgaidőszak után ha lesz időm költök pár fgt rá hogy összeszedjem az ilyen postjaid. biztos örülni fognak neki hogy ilyeneket írsz valakinek hogy elvágod a torkát, soon dead etc


Latszik h felsz
Eleg vicces :dd

Nem mondtam h akarkinek elvagnam a torkat, ilyet en nem irtam, csak annak aki ok nelkul nekemjon, siman. Mint ahogy te szoktad, meg ahogy jarabek igergeti :) dehat te mar megint csak kiforgatod a szavaimat
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456717Next
Add Reply New Topic New Poll