Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 14 2014 02:17pm)
akkor menj ki a topicbol, egyszeru
tényleg elkéne már küldeni a szüleidnek amiket itt összeírsz, na majd vizsgaidőszak után ha lesz időm költök pár fgt rá hogy összeszedjem az ilyen postjaid. biztos örülni fognak neki hogy ilyeneket írsz valakinek hogy elvágod a torkát, soon dead etc
Latszik h felsz
Eleg vicces :dd
Nem mondtam h akarkinek elvagnam a torkat, ilyet en nem irtam, csak annak aki ok nelkul nekemjon, siman. Mint ahogy te szoktad, meg ahogy jarabek igergeti

dehat te mar megint csak kiforgatod a szavaimat