☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
>
Poll > Nezed A Vbt?
Prev
1
3
4
5
6
7
11
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2136
Replies: 100
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#41
Jun 13 2014 03:43am
portugáloknak és németeknek, de inkább a németeknek
de majd csak a nyolcaddöntőtől nézem ha bentmarad valamelyik
This post was edited by anyd on Jun 13 2014 03:44am
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#42
Jun 13 2014 03:49am
en a magyaroknak szurkolok XD
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#43
Jun 13 2014 03:52am
Ja, brazilok, de sztem a nemetek/portugalok nyerik a brazilokat meg elatkozzak 100 evrees polgarhaboru lesz ha nem nyernek
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#44
Jun 13 2014 07:42am
legalább a scövesek tudnak maguknak fasza dolgokat gubizni
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#45
Jun 13 2014 07:44am
Quote (Senee @ 13 Jun 2014 13:42)
legalább a scövesek tudnak maguknak fasza dolgokat gubizni
https://31.media.tumblr.com/bb25c2149b70763e4d8c3185d98e82a8/tumblr_n73n2bHoRr1sn8ziso1_500.jpg
Szena bazdmeg
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#46
Jun 13 2014 07:47am
Nem olyan lelkesen mert nem otthin vagyok es dolgozom de a nagymdccseket majd igyekszem
Amugy nagyon nem szurkolok senkinek majd valasztok egy szimpatikus csapatot.
This post was edited by Vismajor on Jun 13 2014 07:48am
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#47
Jun 13 2014 08:47am
Quote (Vismajor @ 13 Jun 2014 15:47)
Nem olyan lelkesen mert nem otthin vagyok es dolgozom de a nagymdccseket majd igyekszem
Amugy nagyon nem szurkolok senkinek majd valasztok egy szimpatikus csapatot.
finnország
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#48
Jun 13 2014 10:27am
Quote (Rawen @ Jun 13 2014 03:47pm)
finnország
Eloszor is a magyaroknak szurkolnek ha kint lennenek
Ha nem akkor a finneknek
Dehat ok sincsenek szal hajra egyik ne hagyd magad masik
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#49
Jun 13 2014 10:28am
Quote (Vismajor @ 13 Jun 2014 18:27)
Eloszor is a magyaroknak szurkolnek ha kint lennenek
Ha nem akkor a finneknek
Dehat ok sincsenek szal hajra egyik ne hagyd magad masik
jó szar hely lehet akkor
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#50
Jun 13 2014 10:32am
amelyik csapatban az a jóképű pasi van
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3
4
5
6
7
11
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact