d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Nezed A Vbt?
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 13 2014 03:43am
portugáloknak és németeknek, de inkább a németeknek

de majd csak a nyolcaddöntőtől nézem ha bentmarad valamelyik

This post was edited by anyd on Jun 13 2014 03:44am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 13 2014 03:49am
en a magyaroknak szurkolok XD
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 13 2014 03:52am
Ja, brazilok, de sztem a nemetek/portugalok nyerik a brazilokat meg elatkozzak 100 evrees polgarhaboru lesz ha nem nyernek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 13 2014 07:42am
legalább a scövesek tudnak maguknak fasza dolgokat gubizni

Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 13 2014 07:44am
Quote (Senee @ 13 Jun 2014 13:42)
legalább a scövesek tudnak maguknak fasza dolgokat gubizni

https://31.media.tumblr.com/bb25c2149b70763e4d8c3185d98e82a8/tumblr_n73n2bHoRr1sn8ziso1_500.jpg


Szena bazdmeg
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 13 2014 07:47am
Nem olyan lelkesen mert nem otthin vagyok es dolgozom de a nagymdccseket majd igyekszem

Amugy nagyon nem szurkolok senkinek majd valasztok egy szimpatikus csapatot.

This post was edited by Vismajor on Jun 13 2014 07:48am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 13 2014 08:47am
Quote (Vismajor @ 13 Jun 2014 15:47)
Nem olyan lelkesen mert nem otthin vagyok es dolgozom de a nagymdccseket majd igyekszem

Amugy nagyon nem szurkolok senkinek majd valasztok egy szimpatikus csapatot.


finnország
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 13 2014 10:27am
Quote (Rawen @ Jun 13 2014 03:47pm)
finnország


Eloszor is a magyaroknak szurkolnek ha kint lennenek
Ha nem akkor a finneknek
Dehat ok sincsenek szal hajra egyik ne hagyd magad masik
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 13 2014 10:28am
Quote (Vismajor @ 13 Jun 2014 18:27)
Eloszor is a magyaroknak szurkolnek ha kint lennenek
Ha nem akkor a finneknek
Dehat ok sincsenek szal hajra egyik ne hagyd magad masik


jó szar hely lehet akkor
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 13 2014 10:32am
amelyik csapatban az a jóképű pasi van
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll