Quote (MogacsDaniel @ Jun 12 2014 02:03pm)
ez egesz oke lenne
blázolunk is és még élvezném is a doto vb-t
nekem van amúgy végtelen mobilnetem, csak nem valami gyors, vagy nemtom, mer most kaptam sms-t hogy vmi faszább anyagra cserélték ki, de aztán nem használtam még mobilnetet azóta
Cpt?