d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-nyaralas > Igen Igen
Prev13456792Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 12 2014 06:22am
Quote (MogacsDaniel @ Jun 12 2014 02:03pm)
ez egesz oke lenne
blázolunk is és még élvezném is a doto vb-t

nekem van amúgy végtelen mobilnetem, csak nem valami gyors, vagy nemtom, mer most kaptam sms-t hogy vmi faszább anyagra cserélték ki, de aztán nem használtam még mobilnetet azóta


Cpt?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 12 2014 06:23am
Quote (anyd @ May 29 2011 07:40pm)
lényegében igaz, de dunno, én sose szoktam beszólni senkinek mert minden topicban látom hogy gyere honozni vagy lolozni stb, akkor mi miért ne beszélhetnénk rl dolgokrol?




uristen mivé lettem
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 12 2014 06:25am
Quote (anyd @ 12 Jun 2014 13:23)
uristen mivé lettem


Szoval lolozunk ?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 12 2014 06:28am
Quote (Rawen @ 12 Jun 2014 13:41)
>julius 15 korul mennenk le es ~3 napig maradnank.

TI közben majd leugrok
nem


:'DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 12 2014 06:31am
Quote (Baleee @ Jun 12 2014 02:28pm)
:'DDDDDDDDDDDD


Patrik fele nyaralast akarmiert is kihagyni
Lol
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 12 2014 06:32am
nem lenne rossz, de szerintem úgy se lesz rá pénzem :(
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2014 06:33am
Quote (cowding @ 12 Jun 2014 14:00)
Jo csak erted, 3 napra korlatlan mobilnetet venni
Mondjuk nem ertek hozza


elosztjuk az árát annyi felén amennyien nézni akarják, a többieket meg úgyis noobok
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 12 2014 06:33am
Quote (anyd @ 12 Jun 2014 13:59)
hát akkor nem hdban kell nézni, imo 480ba is "élvezhető" a stream, ugyértem a minimális felbontás amin még élvezhető

egyébként szerintem vannak korlátlan mobilnetek


10 nm-ERES kivetiton 480?_? wtf man..
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2014 06:35am
Quote (Baleee @ 12 Jun 2014 14:33)
10 nm-ERES kivetiton 480?_? wtf man..


jó az, csak halljam ahogy toby ordibál
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 12 2014 06:36am
Quote (Baleee @ Jun 12 2014 01:33pm)
10 nm-ERES kivetiton 480?_? wtf man..


nemhiszem hogy lesz vetítő, egy sima monitor is megteszi
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456792Next
Add Reply New Topic New Poll