d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szereted-e > Nerztamást
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 08:06am
Quote (GoreKnight9 @ Jun 11 2014 02:05pm)
en meg azt hittem lemaradtam valamirol es rici lett az uj Buakhau Bancsamek


lel
vasággyal 30 kiló
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 11 2014 08:08am
Quote (xGurke @ 11 Jun 2014 16:06)
lel
vasággyal 30 kiló


legutobb valahol irta hogy kondizik
nem tudom hogy ezt mennyire csinalta/ja komolyan
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 11 2014 08:09am
Quote (GoreKnight9 @ 11 Jun 2014 16:05)
en meg azt hittem lemaradtam valamirol es rici lett az uj Buakhau Bancsamek


Nem, az meg mindig fharii
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 08:09am
Quote (GoreKnight9 @ 11 Jun 2014 16:05)
en meg azt hittem lemaradtam valamirol es rici lett az uj Buakhau Bancsamek


ki
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 11 2014 08:09am
Quote (Baleee @ 11 Jun 2014 16:09)
Nem, az meg mindig fharii


nem o sobertnorbi

volt itt valami srac aki komolyabban csinalt kuzdosportot dejven kivul de mar nem emlekszem
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 08:10am
Quote (GoreKnight9 @ Jun 11 2014 02:08pm)
legutobb valahol irta hogy kondizik
nem tudom hogy ezt mennyire csinalta/ja komolyan


ha csak annyira, mint a tanulást a két kredites félévében, akkor lesz gains bőven
Quote (GoreKnight9 @ Jun 11 2014 02:09pm)
nem o sobertnorbi

volt itt valami srac aki komolyabban csinalt kuzdosportot dejven kivul de mar nem emlekszem


10 évet karatéztam

This post was edited by xGurke on Jun 11 2014 08:12am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 11 2014 08:15am
Quote (GoreKnight9 @ Jun 11 2014 04:09pm)
nem o sobertnorbi

volt itt valami srac aki komolyabban csinalt kuzdosportot dejven kivul de mar nem emlekszem


én nem csináltam komolyabban, pár hónap után mindig abbahagytam :(

jara kézműves kickboxolt sokáig asszem
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 11 2014 08:17am
Quote (Saenchai @ 11 Jun 2014 16:15)
én nem csináltam komolyabban, pár hónap után mindig abbahagytam :(

jara kézműves kickboxolt sokáig asszem


most igy beirtam hogy d2jsp kuzdosport es csemegezek
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=50728897&f=129&o=120
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2014 08:48am
Quote (GoreKnight9 @ 11 Jun 2014 15:17)
most igy beirtam hogy d2jsp kuzdosport es csemegezek
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=50728897&f=129&o=120


ez, hogy jarabekgnek annyira sikerult felbasznia benit, hogy o mar verekedni akart :DDD ugy latom jaranak mar akkor is pikirt volt a humora
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 11 2014 08:50am
nem szeretem mert elbassza a topikjaimat a képeivel
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll