d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szeretsz-e > Engem
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 11 2014 02:10pm
Szeretlek.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 11 2014 02:15pm
legyen igen
de inkabb csak semleges, ha belegondolok
nagyjabol ugy erezlek mintha az ellentetem lennel az esetek 80%-ban :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 11 2014 02:16pm
Quote (Saenchai @ 11 Jun 2014 15:14)
"A felszínen rendben lévőnek tűnik minden: a sztori szerint kapunk egy hikkikomorit, Takumit, aki legszebb középiskolás éveit egy emeletes ház tetején lévő konténerben tölti, naphosszat animenézéssel és MMO-zással foglalva le magát. A külvilággal a neten keresztül tartja a kapcsolatot (már amikor), illetve aggódó kishúga látogatja meg időről időre. Egyetlen társa a képzeletbeli barátnője, egy anime amazoncsajszi, akivel vígan megoszthatja bánatát és örömét, illetve egyéb irányú képzelgéseit. Modernkori remeteéletét egy Shogun nevű fórumozó zavarja meg, aki nem átall a kockulás kellős közepébe pár emberkínzós képet csempészni, és azt egy még meg sem történt sorozatgyilkosság első lépéseként aposztrofálni."


még anime is készült rawen főszereplésével


jonak tünik
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 11 2014 02:18pm
IMÁDLAK HOLLÓKRISZTIÁN
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2014 02:19pm
kinyalhatom a seggét, markovits úr?!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll