d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szerinted Kinek Kéne Elmenni? > Takarodj Topicok Nyomán
Prev13456716Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 06:36am
Quote (takii @ 11 Jun 2014 14:33)
szerintem joeynak kéne visszajönni

de hogy ontopic legyek, nem tudok választani a sok nyomorult közül.


te pl elmehetnél
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Jun 11 2014 06:45am
Quote (Rawen @ Jun 11 2014 02:36pm)
te pl elmehetnél

okok
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 11 2014 07:29am
mindenki elmehetne a gecibe, végre lenne egy fórum teli értelmes emberekkel
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 11 2014 07:31am
Quote (MarcusD @ 11 Jun 2014 15:29)
mindenki elmehetne a gecibe, végre lenne egy fórum teli értelmes emberekkel


Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 07:36am
Quote (Rawen @ 11 Jun 2014 13:08)
nem vertem 3 napja, ma már muszáj lesz valamit alkotni


na ez is megvolt
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 07:38am
Quote (Rawen @ Jun 11 2014 01:36pm)
na ez is megvolt


remélem 0-t rolloltál négyesen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 07:41am
Quote (xGurke @ 11 Jun 2014 15:38)
remélem 0-t rolloltál négyesen


inkább belőttem egy viszonylag új videót a kedvenc színésznőmtől
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 11 2014 07:41am
Quote (xGurke @ 11 Jun 2014 15:38)
remélem 0-t rolloltál négyesen


rohogok
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 11 2014 07:48am
Quote (Rawen @ 11 Jun 2014 15:41)
inkább belőttem egy viszonylag új videót a kedvenc színésznőmtől


ázsiai? ha nem akkor gib
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2014 07:51am
Quote (MarcusD @ 11 Jun 2014 15:48)
ázsiai? ha nem akkor gib


stop tard
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456716Next
Add Reply New Topic New Poll