d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Takarodjak-e > A Másik Topic Nyomán
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 11 2014 04:41am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 11 Jun 2014 11:35)
balázs minden oké? vizsgák? barátnő? nincs? szerezzek neked?


máté a dealer
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 11 2014 04:46am
Quote (putincykavodka @ Jun 11 2014 11:38am)
Magadnak szerezz egy kibaszott agyat)
Soon ded mateka)


rendben vagy? kell valami, tehetek érted valamit? barátnő élet barátok, középiskolai megnem élt élmények? bármit csinálok ami csak kell csak szólj, ingyen és bérmentve mert a barátod vagyok
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 11 2014 04:58am
Quote (cowding @ Jun 11 2014 07:35am)
Van amikor full kretenben tolod mint irl is de amugy nincs veled bajom es eleg egyeni velemenyed van dolgokrol ami sokszor erdekes
Nullvote mert leszarom de imo hate miatt nem fogsz elmenni csak ha te ugy erzed h megunod v ilyesmi

Viszont rici nyithatna hasonlo topicot mert o lassan jobban idegesit mont vanek, amikor visszajott viszonylag ertelmes volt de az ido elorehaladtaval megint atment retardba


rici mindig ezt csinalja, kabe egy honapig miutan visszajon tudja agat turtoztetni, de aztan indig kibujik a szog a zsakbol
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 11 2014 05:03am
Quote (cowding @ Jun 11 2014 08:35am)
Van amikor full kretenben tolod mint irl is de amugy nincs veled bajom es eleg egyeni velemenyed van dolgokrol ami sokszor erdekes
Nullvote mert leszarom de imo hate miatt nem fogsz elmenni csak ha te ugy erzed h megunod v ilyesmi

Viszont rici nyithatna hasonlo topicot mert o lassan jobban idegesit mont vanek, amikor visszajott viszonylag ertelmes volt de az ido elorehaladtaval megint atment retardba


Quote (jarabekg @ Jun 11 2014 12:58pm)
rici mindig ezt csinalja, kabe egy honapig miutan visszajon tudja agat turtoztetni, de aztan indig kibujik a szog a zsakbol


rici pont ezért a legundorítóbb ember a subon, a többiek legalább csak tardkodnak, de ő folyamatosan próbálja kavarni a szart + próbálja manipulálni az embereket a subon a mesterkélt viselkedésével
kár, hogy ezt kevesen látják, és még mindig bedőlnek neki
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 11 2014 05:04am
Quote (Saenchai @ Jun 11 2014 12:03pm)
rici pont ezért a legundorítóbb ember a subon, a többiek legalább csak tardkodnak, de ő folyamatosan próbálja kavarni a szart + próbálja manipulálni az embereket a subon a mesterkélt viselkedésével
kár, hogy ezt kevesen látják, és még mindig bedőlnek neki


ez eleg valovilagosra sikerult
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 11 2014 05:05am
Quote (jarabekg @ Jun 11 2014 01:04pm)
ez eleg valovilagosra sikerult


pill, helikopterezek egyet a fasszommal, hogy teljes legyen az életérzés
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 11 2014 05:09am
Quote (Saenchai @ 11 Jun 2014 13:05)
pill, helikopterezek egyet a fasszommal, hogy teljes legyen az életérzés


webcam pls
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 11 2014 05:10am
Quote (Baleee @ Jun 11 2014 01:09pm)
webcam pls


nem elég jó felbontású ahhoz, hogy egy pixelen kívül akármi is látsszon a lényegből
valami 4k-s cam kéne
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 11 2014 05:12am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 11 2014 12:46pm)
rendben vagy? kell valami, tehetek érted valamit? barátnő élet barátok, középiskolai megnem élt élmények? bármit csinálok ami csak kell csak szólj, ingyen és bérmentve mert a barátod vagyok


Azthiszed ha itt vicceskedsz nem leszel ded?))
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 11 2014 05:14am
Quote (Saenchai @ Jun 11 2014 12:03pm)
rici pont ezért a legundorítóbb ember a subon, a többiek legalább csak tardkodnak, de ő folyamatosan próbálja kavarni a szart + próbálja manipulálni az embereket a subon a mesterkélt viselkedésével
kár, hogy ezt kevesen látják, és még mindig bedőlnek neki


általában azok a naiv emberek dőlnek be akik vanek takarodj topikjában is a nemre szavaznak


Quote (putincykavodka @ Jun 11 2014 12:12pm)
Azthiszed ha itt vicceskedsz nem leszel ded?))


nem vicceskedek, segíteni akarok, hiszen erre vágysz nem? hogy segítsek, szerezzek neked mindent megcsináljak mindent? segítek hogy neked jobb legyen balázs mert látom nagyon rosszul vagy, mondd mit tegyek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll