Quote (Saenchai @ Jun 11 2014 12:03pm)
rici pont ezért a legundorítóbb ember a subon, a többiek legalább csak tardkodnak, de ő folyamatosan próbálja kavarni a szart + próbálja manipulálni az embereket a subon a mesterkélt viselkedésével
kár, hogy ezt kevesen látják, és még mindig bedőlnek neki
általában azok a naiv emberek dőlnek be akik vanek takarodj topikjában is a nemre szavaznak
Quote (putincykavodka @ Jun 11 2014 12:12pm)
Azthiszed ha itt vicceskedsz nem leszel ded?))
nem vicceskedek, segíteni akarok, hiszen erre vágysz nem? hogy segítsek, szerezzek neked mindent megcsináljak mindent? segítek hogy neked jobb legyen balázs mert látom nagyon rosszul vagy, mondd mit tegyek