d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Topic Title > Topic Description
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2014 09:10am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 4 2014 03:10pm)
okand ezekszerint naposmarci, te miattad vesztettük el a gémet vismajor:S:S:S

ezeket a kibaszott köröket sose tudom átvinni a másik oldalra btw


elhúzod oldalra és vársz
aztán egyszercsak átrántod függőlegesen
easy
a legszarabb az alakzatos, mert ott színt meg minden szart megjegyezni
fug
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2014 09:12am
btw én se tudom miért kievbe rak :D
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 4 2014 09:12am
Quote (xGurke @ Jun 4 2014 04:10pm)
elhúzod oldalra és vársz
aztán egyszercsak átrántod függőlegesen
easy
a legszarabb az alakzatos, mert ott színt meg minden szart megjegyezni
fug


az nekem easy, a körösöken kívül 1et se basztam el összesen, de msotmár hogy tudom a taktikáját azis ízi lenne sztem
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 4 2014 09:32am
kik voltak ezek az istentelen balfaszok akikkel most játszottam? 2 ember budapestről, biztos ti voltatok

Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 4 2014 02:13pm


2 Failnal, amikor a kort kellett a masik oldalra vinni, hogy a cuccok ne erjenek hozza, nem ertem miert volt szar, atvittem, behuztam a tuloldali resbe es aztan 'fail'... Fug u gooby.

This post was edited by Baleee on Jun 4 2014 02:13pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 4 2014 02:18pm
Quote (Baleee @ Jun 4 2014 10:13pm)
http://i59.tinypic.com/2mez6tu.png

2 Failnal, amikor a kort kellett a masik oldalra vinni, hogy a cuccok ne erjenek hozza, nem ertem miert volt szar, atvittem, behuztam a tuloldali resbe es aztan 'fail'... Fug u gooby.


Mert kurva mate az oka

Hogy egy ilyennek mi koze van akarmilyen fegyveres erokhoz, az mar jobb kerdes
Merem remelni hogy semmi
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 4 2014 02:26pm
nem er meg 5p20secet

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jun 4 2014 02:44pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 4 2014 02:28pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 4 Jun 2014 22:26)
nem er meg 5p20mint


Foleg, hogy 1,5 perc alatt kiszopsz, vmi budapesti gyoker miatt, aki nem ismeri fel a 6-ost a 9-esek kozott. :mellow:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2014 02:35pm
Quote (Baleee @ Jun 4 2014 08:28pm)
Foleg, hogy 1,5 perc alatt kiszopsz, vmi budapesti gyoker miatt, aki nem ismeri fel a 6-ost a 9-esek kozott. :mellow:


Kappa
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 4 2014 02:36pm
Quote (xGurke @ 4 Jun 2014 22:35)
Kappa


látom minimálba tolod te is a fórumozást egy ideje
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll