Quote (Fej @ Jun 4 2014 12:42pm)
igen, valoban, te pontosan ezt irtad, gratulalok es en kerek elnezest
Haj...
tanulnom kell, ezért megszánlak és elmagyarázom ezt a hatalmas retorikai zűrzavart:
Fuxy azt mondta, hogy rám MINDENKI kíváncsi lenne (a talin)
Én erre írtam, hogy én voltam már talin egyáltalán, ő meg afaik nem. Akkor most ki mondhatja kinek h senki sem kíváncsi rá?(hisz ez volt mondandójának lényege, de remélem azért legalább ez átjött)
Annyit írtam, hogy voltam én pár talin, amiből következik, hogy valaki kíváncsi volt rám de legfőképp persze én voltma kíváncsi valakikre.
Azt próbáltam cáfolni, ami az eredeti állítás volt, hogy senki sem kíváncsi rám (hisz a rád mindenki kíváncsi lenne ))))) erősen irónikus célzás ugye arra, hogy engem senki le se szar) azzal, hogy én voltam már jsp talin ő meg nem, tehát neki (pont neki) nem sok érkezése van emiatt beugatni (akárkinek)
Best regards
Vismajor [csillag]