d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Subtalalkozo Juli 5 > Ki Jon??
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 4 2014 05:31am
Quote (Vismajor @ 4 Jun 2014 12:30)
Én sem
Akkkor mi a faszomról beszélsz tulajdonképpen?


arrol amit leirtam, olvasd el meg parszor, en bizok benne hogy elobb utobb sikerul majd ertelmezned
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2014 05:33am
Quote (Fej @ Jun 4 2014 12:31pm)
arrol amit leirtam, olvasd el meg parszor, en bizok benne hogy elobb utobb sikerul majd ertelmezned


Én is reménykedem, hogy egyszer megtanulsz olvasni, és értelmezni az olvasottakat
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 4 2014 05:35am
Quote (Vismajor @ 4 Jun 2014 12:33)
Én is reménykedem, hogy egyszer megtanulsz olvasni, és értelmezni az olvasottakat


utaltal ra, hogy rad tobben kivancsiak mint fuxyra, en a kivancsit azzal helyetesitettem, hogy "szivesen lat", na most, te itt akadtal el

szivesen

This post was edited by Fej on Jun 4 2014 05:35am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2014 05:36am
Quote (Fej @ Jun 4 2014 12:35pm)
utaltal ra, hogy rad tobben kivancsiak mint fuxyra, en a kivancsit azzal helyetesitettem, hogy "szivesen lat", na most, te itt akadtal el

szivesen


Te azt írtad, hogy MINDENKI szívesen lát, én pedig vissza kérdeztem, hogy ki a faszom mondott ilyet, mert én azt mondtam, hogy voltam pár jsp talin ahol -nyílvánvalóan- nem volt mindneki kíváncsi rám, és én sem mindenkire :))
nagyon szívesen
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 4 2014 05:42am
Quote (Vismajor @ 4 Jun 2014 12:36)
Te azt írtad, hogy MINDENKI szívesen lát, én pedig vissza kérdeztem, hogy ki a faszom mondott ilyet, mert én azt mondtam, hogy voltam pár jsp talin ahol -nyílvánvalóan- nem volt mindneki kíváncsi rám, és én sem mindenkire :))
nagyon szívesen


igen, valoban, te pontosan ezt irtad, gratulalok es en kerek elnezest

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2014 05:45am
Quote (Fej @ Jun 4 2014 12:42pm)
igen, valoban, te pontosan ezt irtad, gratulalok es en kerek elnezest


Haj...
tanulnom kell, ezért megszánlak és elmagyarázom ezt a hatalmas retorikai zűrzavart:
Fuxy azt mondta, hogy rám MINDENKI kíváncsi lenne (a talin)
Én erre írtam, hogy én voltam már talin egyáltalán, ő meg afaik nem. Akkor most ki mondhatja kinek h senki sem kíváncsi rá?(hisz ez volt mondandójának lényege, de remélem azért legalább ez átjött)
Annyit írtam, hogy voltam én pár talin, amiből következik, hogy valaki kíváncsi volt rám de legfőképp persze én voltma kíváncsi valakikre.
Azt próbáltam cáfolni, ami az eredeti állítás volt, hogy senki sem kíváncsi rám (hisz a rád mindenki kíváncsi lenne ))))) erősen irónikus célzás ugye arra, hogy engem senki le se szar) azzal, hogy én voltam már jsp talin ő meg nem, tehát neki (pont neki) nem sok érkezése van emiatt beugatni (akárkinek)
Best regards
Vismajor [csillag]
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 4 2014 05:50am
Quote (Vismajor @ 4 Jun 2014 12:45)
Haj...
tanulnom kell, ezért megszánlak és elmagyarázom ezt a hatalmas retorikai zűrzavart:
Fuxy azt mondta, hogy rám MINDENKI kíváncsi lenne (a talin)
Én erre írtam, hogy én voltam már talin egyáltalán, ő meg afaik nem. Akkor most ki mondhatja kinek h senki sem kíváncsi rá?(hisz ez volt mondandójának lényege, de remélem azért legalább ez átjött)
Annyit írtam, hogy voltam én pár talin, amiből következik, hogy valaki kíváncsi volt rám de legfőképp persze én voltma kíváncsi valakikre.
Azt próbáltam cáfolni, ami az eredeti állítás volt, hogy senki sem kíváncsi rám (hisz a rád mindenki kíváncsi lenne ))))) erősen irónikus célzás ugye arra, hogy engem senki le se szar) azzal, hogy én voltam már jsp talin ő meg nem, tehát neki (pont neki) nem sok érkezése van emiatt beugatni (akárkinek)
Best regards
Vismajor [csillag]


engem te ne szanj meg es ne magyarazz el nekem semmit

de legfokeppen ne vard h elovasam azt a tldr-t amit ide hanytal, az utan, hogy alapbol hulyeseget magyaraztal
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2014 05:50am
Quote (Fej @ Jun 4 2014 12:50pm)
engem te ne szanj meg es ne magyarazz el nekem semmit

de legfokeppen ne vard h elovasam azt a tldr-t amit ide hanytal, az utan, hogy alapbol hulyeseget magyaraztal


:))))))
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 4 2014 06:01am
Quote (Vismajor @ 4 Jun 2014 12:50)
:))))))


meg 4x leirhatod 12 oldalban, hogy te mit irtal es mit nem, de szerencsere ott van par posttal feljebb, el lehet olvasni

de hogy oszinte legyek melysegesen leszarlak, ez a forum ha valamire megtanit, akkor arra hogyan ignorald a fogyatekosokat
Member
Posts: 140
Joined: Jun 3 2014
Gold: 0.00
Jun 4 2014 06:02am
Quote (Fej @ Jun 4 2014 02:01pm)
meg 4x leirhatod 12 oldalban, hogy te mit irtal es mit nem, de szerencsere ott van par posttal feljebb, el lehet olvasni

de hogy oszinte legyek melysegesen leszarlak, ez a forum ha valamire megtanit, akkor arra hogyan ignorald a fogyatekosokat


eleg mad vagy bazsi
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll