Quote (BmA_BeMyAngel @ 3 Jun 2014 11:31)
legalább ebből is látszik hogy tüskésf*** tévhiedelmeivel ellentétben nem csak 5-6 ember utálja innen, hanem 30+, a maradék meg aki nemre szavazott az leszarja/aztse tudja kiaz, + josheide whiteknightkodik megint
te is kapnál ennyi voteot, meg a sub fele
ráadásul ez se gyenge hozzáállás: vagy utálja valaki, vagy nem tudja kiről van szó, elég mes