Quote (Saenchai @ Jun 3 2014 03:25pm)
hát ja, mert a hozzád hasonlóak vannak túlnyomó többségben Magyarországon
minden mindegy, csak tudjuk magunkat sajnáltatni, meg mindenki másra fogni mindent
másra fogom ofc
én vagyok az isten -> hol láttál tőlem ilyet
tisztában vagyok a szardarabságommal, de attól még vért kéne pisálnom azért, hogy eléjrek bármit is, ezért szidok másokat is, hogy ilyen körülményeket teremtenek
és azzal, hogy ezt az imént emlitett rituálét lefojtatják nem fognak a nagy tenni akaró hőseid se elérni semmit se
sztem erőszak nélkül itt már nem fog változni semmi se, csak egyre rosszabb lesz és egyre többen csömörlenek majd bele az egészbe amig elérünk egy olyan szintre mint észak korea hogy megszolalni se mer senki se
melohelyen pont ilyen közéleti dolgok volt a téma és már épp elkezdtem volna szidni az egész szart de mondom mégse mert kitudja ki kinek a kije vagy kijével áll kapcsolatban és a feljebbjutás reményében káderkodna